Tisztelt Kollégák!
A fenti masinát hozták javításra.
A led 8-at villogott. Az első hiba a sortranyókból az alsó zárlatos volt(2sc5696).Itthon nem volt de st2310dhi igen és azt raktam be helyette. Ezután Q8822 és Q8823-at is cseréltem a 8822 zárlatos volt a8823 szerintem szakadt. Sajnos un2111 smb tranyom nem volt ezért valami hasonló paraméterűre cseréltem.
Ekkor jött a java mert ezután már csak 2-őt villog a led(hurrá). A segédleteket elolvasva (főleg Fülesmester nagyszerű leírásait amiért köszönet neki) átnéztem a leírtakat de nem találok eltérést a gépen.
Valakinek valami ötlete.
Köszönöm Németh Zoli
Maybe I need EEPROM .bin file but i can't acces the Sony site. I'm Sorry.
Kedves kollégák!
A készülék bekapcsolása után a hang és háttér világítás működik. A T-con panelen a tápok úgy tűnik rendben megvannak. A mainbord után a t-con bemenetén szkóppal mérve az LVDS vonalakon,aktív jelcsomag mérhető. A kijelző panelen,zárlat nincs a tápok megérkeznek. Az oldalsó coff chip-en a:
VCOM,VCC,VGL,VGHC vonalakon a táp elvileg rendben van. A vonalak ellenálása: 10és 40ohm. Jó lenne egy garantált flash tartalom,természetesen a t-con panelhez is. Illetve személyes véleményetek. Lehet,hogy kellen a t-con-ak egy reflow? Kinek mi a tapasztalata .
Egyébként a kijelző tipusa: T400HW04 V.1
üdv.
Üdv!
Keresnék kát távhoz elemtartót,gyári távokról van szó az egyik samsung,másik sony.Ha van valakinek felesben elfekvőben vagy rossz távon esetleg ami kukás vagy ilyesmi...Rakok róluk képet.
Köszönöm!!