Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KVV2110D CH TE1 0

TV - EPROM
Type: (ZIP)
Size
584.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY KVV-2110D CH TE-1 KVV2110D TE1 KVV 2110 TE
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Sony KV-29X5D
Üdv mindenkinek! Úgy hozták ide hogy váltogatta a csatornákat. Nyomógombokat kivettem, a csatorna váltás megszűnt. De csak két csatornát ismer (00, és 01) és azokon sem jön adó. És nem is mindig indul olyankor 2-t villog, gondolom valami hibakód. Mi lehet ez? Memória? Esetleg proci? Vagy esetleg az adatvonalon meghűlyíti valami? Köszönöm előre is!
SONY BCH 1-982-627-11 MAINBOARD kompatibilitás???
Üdvözlet a kollégáknak!

A tapasztaltabb kollégák véleményét szeretném kérni a következő problémában:
Van egy Sony KD-43XF8577 és mainboard hibája van.
A neten (itt Nagyváradon) nem találtam fix ehhez való alaplapot csak egy másikat egy KD-49XF8505 törött kijelzősből.
A 2 alaplap fizikailag megegyezik.Mindkét TV 19,5 voltról müködik. A kijelzők, úgy tudom csak a képátlóban különböznek. A ledek tápfeszét és áramát egyértelmüen a táp arhitektúrája határozza meg. A tápot nem cserélem, az marad.
Ilyen körülmények közt, betehetem a KD-49-es alaplapot a KD-43-asba? Fog müködni?
Azért kérdem, mert más TV-éknél már csináltam ilyet: ugyanannál a típusnál, kisebb képátlós alaplapot betettem nagyobb TV-be és tökéletesen müködött. Sonyval még nem volt dolgom. Lehet, hogy más lesz az android verzió, de ez nem érdekel.

Előre is köszi a véleményeket.

Zsolt
SONY AE-5A , TV-n a nyomógombokra nem reagál
Sziasztok! Van itt ez az otromba nagy (meg legalább 100 kilós) CRT TV, aminek geometria hibai vannak V,H,párna. Bele szeretnék menni a szervízmenüjébe, de ahhoz hogy ezt megtegyem elôször le kell nyomnom a TV elején a P+/P- gombokat. De sajnos nem reagál rá, pedig a nyomógombok jók, a drótokon eljut egészen az alaplapig.Elöl van még a VOL+/- arra se reagál, megy egy tápfesz is fel az is megvan. Raktam bele másik eprom tartalmat,üres epromot is, de semmi sem változott, egyedül most nem párna befelé van, hanem hordó.H és V maradt a rossz (kicsi). Most akkor hogy menjek be a szervíz menüjébe :(
SONY KP 46S3 projektoros TV nincs fény
Tisztelt kollégák a fenti projektoros TV izzaszt egy pár napja. a Hiba az, hogy nincs fénye a katódok 180V-al lezárva. A függőleges eltérítés megy, még sincs fény. Az ABL feszültség 6.5 V a katódok vezérlésén 1.9V feszültséget mérek. Hibakódot nem villog, a tápfeszültségek mind pontosan megvannak. Hang van, OSD sem jelenki meg érthetően, hiszen nem nyitnak ki a csövek. Köszönöm a segítséget.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce