Sziasztok!
Ez a tv úgytűnik, hogy hotelzárban van, mert a hangerő csak 70-ig megy és a menü nem érhető el sem a távról sem a gépről.
Ehhez kérnék segítséget.
Köszi. : Laci
Helló!
A címben említett lapot keresem, ha esetleg lenne valakinek elfekvevő készleten akkor szívesen megvásárolnám :)
Előre is köszönöm a segítséget!
Tisztelt Kollégák!
Van nálam egy Sony KV32FX60D tipusú TV, AE5 sasszival. A kép sorirányban összetört, a hiba a B1 jelzésü digitális modulban van. Kontakthibás volt, átforrasztgattam a modult, kondenzátorait is cseréltem, 2 hónapig tökéletesen működött, egy hete a hiba ismét előjött. Újra átforrasztottam, újra kondiztam, de már semmi változás nem történt. Tudna valaki tippet adni, mi kerülhette még el a figyelmem? A segítséget előre is köszönöm!!
Sziasztok!
Mindenfelé keresgéltem szerviz leírást a sony kv-b2911 trinintron Tv- hez, hátha ott írják, hogy a led felvillanások milyen hibára utalnak.
Bekapcsoláskor, "A" feliratú led egyet villan, majd a "B" led hármat.
ezt felváltva teszi. Egy bizonyos idő elteltével elindul a Tv,de 5-10 perc múlva elmegy a kép először csíkozódik, mejd teljesen elmegy, csak az osd marad meg a fekete háttérrel. Ekkor ismét a ledek villognak, a fent említett módon.
Tudna valaki ebben segíteni, merre keresem a hibát?
Tápok rendben vannak.
Üdv Latyika