Üdv!
Sony HT-CT80 2.1 hangprojektor kezelőszervei (nyomógombjai) működnek - világít - távirányítója működik, de nem szól, nincs hang. Legutolsó bekapcsoláskor néma maradt, azóta nem lehet semmit kezdeni vele. Lehet hogy alaplap hibás, ha igen honnan lehet hozzá beszerezni, vagy szervízköny esetleg valakinek?
Helosztok egy olyan problémém lenne a fent emlitet sima cd-s auto rádioval hogy nem olvassabe pörögni pörög a lemez ami a fejet hoza kibe ránézésre az is müködik. mit nézek meg? egy darabig probálkozik a rádo utána eroral ki adja a lemezt.
Köszi!
Sziasztok!
A fenti erősítő az eredeti távval nem működik, csak egy-két funkció. A táv egyébként él, ad jelet. Egy másik, eredeti Sony Audio távval is ugyanez a helyzet, csak pár funkció működik, itt azonban már több: hangerő + és -, muting, kikapcsolás.
Tudna valaki tanácsot adni?
Köszönettel:
Attila
A fenti autórádió egy kamionba megkapta a 24V-ot a DC/DC konverter hibája miatt. A proci annyi életjelet mutat, hogy megy az oszcillátora, és egy picit melegszik. A végfokba bele van integrálva a tápegység is, 3,3V a procinak, 9,1 a kijelzőnek stb... A végfok adatlapja szerint ki kell bírnia a 24V-ot, de ha ment a motor a kamionba, ez akár 30 is lehetett.. Találkozott már valaki ilyen hibával? Csak a végfok mehetett el, vagy a proci is? A rajz fent van a Tanyán.
http://elektrotanya.com/?q=showresult&megnev=&megnev2=CDX20-
Üdv: Jácint