Hi!
Az említett erősítő megadta magát, még a relé sem húz be.
Szervízoldalakon láttam a tipikus hibajavítási ötletek között ezt a "relé nem (sem) húz be" problémát, csak sajnos nem férek hozzá.
Valakinek esetleg ötlete, tapasztalata?
Nagyon köszi!
Sziasztok
A fenti rádió került hozzám olyan hibával, hogy a gombokra nem reagál. Előlap érintkezők tisztítása után elindul, de nagyon melegszik. Minimális hangerőn is majd 1A áram megy bele rádió módban. Hangszóró kimenetek leválasztva, egyébként normálisan működik,semmi hibás működésre utaló jel nincs de rettenetesen forró a hátsó hűtőfelület.
Szabad levegőn is olyan forró, ha beépítik a boxba, ott még melegebb.
Szeretném megkérdezni, normális az hogy ezek ilyen kályhák?
köszi
Szabi
Hali mindenkinek.
2 kérdésem volna.
A fenti hifit javítom, és az a gondja, hogy a lézerfejet le-fől rángatja (fokusz tekercs).
Ez kb. 1 perc után megszünik.
Ekkor a lemezt is megforgatja, beolvassa a track-eket, de a lejátszás nem megy.
A KSS240-es pick-up-on melyik a lézeráramot állító poti, mert nincs kedvem kibontani.
Ezen 3 van a szokásos 1 helyett, 1más mellett
Előre is köszi Attila
Sziasztok. Belebotlottam ebbe a tobbcsatornas erositobe, ami nem akar bekapcsolni. Vegigolvastam "petervis" irasat a neten es bar ugy irja, hogy az en modellemre is ervenyes, valojaban semmi koze hozza. Tehat a st-by panel: 2 kulonallo aramkor van rajta, egyik a st-by aramkor amit a st-by trafo taplal, a masik amit a fotrafo taplal. A st-by aramkor kimeneten megvan a 11v, ez atmegy a digi panelra, ott megtaplal egy 3,3v-os stabkockat, onnan a 3,3v atmegy az elolapi panelra ahol csak az infravevot taplalja. A proci egy 5v-os agbol kapja a tapot, visszafele haladva eljutottam a st-by panelra, de a masik aramkorbe, amely a fotraforol jon taplalva. Ertelemszeruen a proci laban nincs tapfesz. Hogy kapcsol ez be?