sziasztok!
Hozzámkerült egy SONY HCD-RG11 amiben nem ment a cd, elvitték valakihez aki szétkapta , a tetejét úgy leszedte hogy a (19 érintkezős) szalagkábelelfelejtettem a méreteket leírni
a hossza: 190mm
szélessége 25mm (széles ami a proci laphoz volt kapcsolva elszakadt,ezt kellne pótolni beszerzési forrást keresek, vagy ha van valakinek persze nem ingyen.
előre is köszi
attila
senkinek?
Sziasztok!
Adott egy Sony CFD-S03CP hordozható lejátszó ami tökéletesen működik ha CD Audio lemez van benne,a gondok akkor kezdődnek mikor MP3 formátumot játszik.Hiba nélkül beolvas majd elkezdi őket játszani de 2-3 másodpercenként ki-ki hagy néhány pillanatra.1,8V LDO-t lecseréltem a BD83S panelon,kondikat is átmértem,feszeket is szkóppal megnéztem és rendben vannak,stabilak.Az olvasófejet is kicseréltem újra,de a hiba maradt...Szívesen fogadnék ötleteket a probléma megoldására nagyobb tapasztalatú fórumtársaktól!Előre is köszönöm!
Keresnék megvételre, a fenti autós CD-hez távirányítót, és előlap keretet.
Tudom, hogy rendelhető, de túl sokat nem költenék rá. Saját készülékem, és most cseréltem benne szallagkábelt, ezért használt, vagy hibás érdekelne.
Sziasztok,csak annyit szeretnék tudni hogy a Sony TA-F410 és 411 típusú erősítők között mi a különbség,mert ugyan nem böngésztem át a teljes kapcsolási rajzot,de semmilyen eltérést nem találtam a kettő között,a 410-1989 es a 411 pedig 1990 es gyártású,az előlapon a felirat elhehezkedése tér el még,de ennyi,de az is lehet,hogy csak ennyi a különbség.
Köszönöm.