Sziasztok!
Adott a címben szereplő erősítő, amely nem kapcsol be. A hiba a digitális panelen van. Lehetséges, hogy villámos de semmi füstnyom nincs rajta. A vezérlő proci megkapta a standbay feszt de néhány lábán nem azt mérem ami a rajzon van. Nincs esetleg valakinek komplett digit panelja? A száma:1-864-854-11 
Köszönettel:Aranyos Csaba 
 
Sziasztok!
Sony MEX-DV1000 autó rádióm van.
A cd-ket beolvassa és szól is.
A probléma az amikor megnyomom az EJECT gombot a cd-t nem akarja kidobni.
Próbáltam visszahajtani a cd mehanizmusát (tehát kivettem a cd-t) és azután belerakni a cd-t. Szépen behúzta a cd-t felismerte, de nem akarta kidobni.
Tehát a cd LOADING műkszik az EJECTING pedig nem.
Előre is köszonöm.
Sikerült medjavitani a rádiót.
A baj zéner diódában volt, a door sw-re. Nem a kapcsolónál hanem a proc. bemeneténél.
Igy hát a proc. úgy ismerte fel hogy az elölap nincsen lenyitva, és akkor nem dobja ki a cd-t.
Most a led diódák is dolgoznak.
Kössz mindenkinek a segitséget.
Üdv! 
Ismét megpróbálom, hátha... Sajnos betörték (kijelző, minden más OK), ha lenne valakinek bontott ilyen készüléke, vevő lennék a plexijére, vagy a komplett előlapra: http://www.kephost.com/view3.php?filename=56lgkrzav1uuxvx7gxz2.jpg
HCD-RG55S (MHC-RG55S)
THX.
Hi,
Mine sony amplifier TA-F444ES needs a (alphs) balance potentiometer pn 1-228-905-00 res,var,carbon 50k/50k with center detent.
Anyone who knows a reliable source ? shaft 6mm length shaft 2cm diameter potmeter 16mm