Sziasztok! A probléma ott kezdődött, hogy lefrissítettem egy nem hivatalos szoftverrel usb porton keresztül. Frissítés után a bootlogóig eljut, és jön egy hibaüzenet, hogy a szoftver nem felel meg a hardvernek. Van CH341A programozóm, és tudom írni-olvasni a flasht. A baj az, hogy akármelyik verziót írom bele, lehet az hivatalos vagy nem, ennek teljesen mindegy. Próbáltam soros porton is, de a helyzet változatlan. A beírt tartalom visszaolvasva megegyezik. Ami aggaszt, hogy a képen látható hibaüzenetben, van az a halom nulla. Már áttúrtam a netet, és többen küzdenek hasonló hibával, viszont ott leginkább a soros port okoz gondot nekik. Viszont ott senkinél nincs az a sok nulla a hibaüzenetbe. Lehet, hogy a hardver lett hibás? És pont akkor, amikor próbáltam frissíteni? Furcsa ez nekem. Már napok óta küzdök vele. Lassan ott tartok, hogy veszek másikat, de még gondoltam megpróbálom itt, hátha tud valaki segíteni. Köszönöm előre is!
Sziasztok,
Nemrég koploztunk uj helyre, ahol a szobak 2 zónára vannak osztva. Ha jól gondolom egy Computherm Q4S a zonevezerlo es az egyik zóna es termosztát kabellel van összekötve, a másik egy radios termosztát es hozzaparositva egy box, ami (gondolom mivel a q4s csak kábeles csatlakozást támogat) amit kábel köt össze a zonavezderlovel.
A problema, hogy a radios termosztát tökéletesen kapcsolja a boxot(világít a led rajta) viszont a Box csak néha kapcsolja be a zonavezerlo zonajat.(A zonavezerlon nem viliit a led) Teljesen random, hogy mikor sikerült neki. Ha kézzel kapcsolom a zonat akkor tökéletesen kapcsolja a zónaszelepet.
van esetleg otletetek mi okozhatja, vagy merre induljak el, hogy kitalálja mitől függ, hogy tudja kapcsolni?
koszonom
Üdvmindenkinek!
Keresnék ehhez a lemezjátszóhoz (NZC431)gyémánttűt.
Ha valakinek véletlen volna akkor az jelezzen nekem vagy ha tudtok beszerezhetőséget az is érdekelne.
A sasszé szám (lemezjátszó)(HC43) Tesla és dinamikus betét.
Várom válaszotokat.
ÜDV:buszosgyuri
Sziasztok !
Békés Boldog karácsonyt mindenkinek!
A kérdésem az lenne ; Amiko Impulse beltéri egységnél hogyan lehet a Wifi-n keresztül you tube videót nézni?
A nálam lévő készüléken csak 1db USB 2.0 csatlakozás van ,a beledugott USB wifi adaptert nem ismeri fel/a menüben nem találom .
A dobozán sincs rajta a WIFI embléma , de a kezelésiben tárgyalják mit , hogyan kellene tenni?
köszönettel; Attila