Sziasztok. A cimben szereplo erosito jutott hozzam, azzal, hogy nem szol. Nincs nagy tapasztalatom az erositok javitasaban, foleg az AA osztalyuakeban nem. Elso mericskelesre az R438 6R8 at talaltam szakadtnak, aztan a Q405 ot B-E zarlattal. A tobbi tranyot atmertem, igaz nem szedtem ki oket, de zarlatot vagy szakadasra utalo jelet nem talaltam. A kepen pirossal feltuntett feszertekeket merem, +-0.2V allando valtozassal. Kerlek adjatok valami otletet, merre kutakodjak tovabb?
Sziasztok!
Segítséget kérek a Technics deck javításában. A hibája a szokásos - látható - lefogazódott fogaskerék hiba. Rendeltem hozzá 3D-ben készített kerekeket. Az előre lejátszás rendben, de visszafelé nem működik a deck 2-s, a deck 1 viszont elindul oda-vissza ,de nem vált irányt . . Gyors csévélés az rendben van oda-vissza, de a lejátszás az nem jó. Szétszedtem, talán rosszul raktam össze, de hibát nem találtam. Kicseréltem a kapcsolókat is, hasztalan próbálkozás volt. Mivel ez volt az első ilyen munkám, és időt nem kímélve próbálkoztam megküzdeni vele, nem lett jó.Valamin elcsúsztam, de min? Itt kell egy "hajszál", ami a gyakorlott mestereknek megadatik..
Utólag gondolva, nem lehet esetlegesen méretprobléma, ami okozhatja ezt a gondot.
Köszönettel: hidy
Szervízkönyvet és használati útmutatót keresek ehhez a készülékhez.
vadmalacka varga jano és akinek nem nullás a vércsoportja ne szóljon hozzá.
Tiszteletem.
A kérdés a címben, mi okozhatja ezt? SVI3205 rendben, a baj hogy nincs fenéklemez amit levennék, hogy többet tudjak mérni. Ezért kérdezem hátha valaki megmondja hova nyúljak.
Üdv H-D