Sziasztok.
Adott a címben szereplő tv, amin csak hang van kép nincs. Feszültségek rendben, bár a ledsor felé természetesen nem tudok mérni. Szétszedve meglepően tapasztaltam, hogy csak egy sor led van benne, az is az egyik oldalra szerelve és hosszabbak mint amit eddig én cseréltem. Szóval a kérdésem az,hogy hol és mennyiért kapni ilyet?
A fotók nem sajátok mert elfelejtettem, de pontosan ilyen a tv, ezekkel a panelekkel szerelve. Hétvégén próbálom pótolni sajáttal.
https://sprzedajemy.pl/podswietlenie-tv-technika-sm42-240-al-42242-lomza-2-0010c9-nr59846944
https://archiwum.allegro.pl/oferta/elektronika-telewizora-technika-sm42-240-aw15-i6948420830.html
https://logout.hu/dl/upc/2015-11/357435_1447777247_tmp_20151117_162714.jpg
A segítséget előre is köszönöm.
Sziasztok.
Adott a címben szereplő tv aminek a problémája annyi, hogy egy idő után lekapcsolja a háttérvilágítást, de minden más működik tovább. Power off-on aztán minden megy tovább szépen egy ideig. Aztán megint lekapcsolja a "villanyt". Látható hiba nincs. Átforrasztottam a fontosabbnak vélt pontokat de nem jártam eredménnyel. Az utolsó fotón lévő alkatrész melegszik nagyon. Ebben kérem a segítségetek. Próbáltam fotózni a fontosabb dolgokat de ha szükség van még valamire azt pótolom. Előre is köszönöm.
https://kepkuldes.com/image/6zvS5l
https://kepkuldes.com/image/6zvxWg
https://kepkuldes.com/image/6zvD45
https://kepkuldes.com/image/6zvPkR
Szétbontottam a tv-t és a ledek átvizsgálása során találtam egy zárlatosat és 3 olyat ami össze-vissza értékeket mutatott, (fordítva mérve csak felvillant a led nem világított folyamatosan). Szóval ezeket kicseréltem és már 1 napja folyamatosam megy.
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget.

Sziasztok!
Flash tartalmat keresek a tárgybeli DVD lejátszós LCD tv készülékhez. Main:CV308H-X, kijelző:LC260WXN (SB)(A1).
USB upgrade és a kiolvasás-visszaírás nem segített. Google nem barátkozik velem.... Ha valakinek lenne ehhez tartalma, akkor legyen szíves küldje át nekem is. Köszönöm! Üdv:Zoli
Sziasztok! Kellene egy kis segítség! Egy ideje pihen nálam ez a kis tv. Hiba feltáráson túl vagyok. Az U12 (EON25Q64) tartalma szinte sehogy sem olvasható, töredékesen, hiányosan "jönnek ki" az adatok. Sehol nem találok hozzávaló tartalmat. Nem javít valaki épp ilyet? Ha igen, kiolvashatná a tartalmát, ha van rá lehetősége. A kijelző LM195WD1 (LG). Tuneron nincs jelölés, nem tudni milyen lehet. A másik memó ic tökéletes, de nem ártana annak is a tartalma. Sosem tudni van-e eltérés a software-k között. Ha valaki épp...Feltölthetné a Tanyára. Már gyűlnek a saját mentéseim is, amiket javítok azt el is mentem. Azokat meg én fogom itt hozzáférhetővé tenni. Üdv!