Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

THOMSON 28DH74DT ST9293J9B1AJN

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
512.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar thomson manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    THOMSON 28DH74DT 28 DH 74 DT ST 9293 AJN
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
THOMSON_21MG10E_451/TX807C EU áram alá helyezve standby LED villog (MEGOLDVA!)
Sziasztok! :) Segítségeteket kérem ennek a TV-nek a javításához! Áram alá helyezve azonnal elkezd folyamatosan villogni a standby LED.je. Kb. 2s-ig világít utána kb. 3s szünet. Távirányítóra nem reagál. Tápfeszültségek a készenléti állapotnak megfelelőek. Ha megpróbálom a távirányítóval bekapcsolni, a TDA8130-as stab. IC 4-es lábán 1-2 tized V feszültség megjelenik, és néhány másodperc múlva visszaesik közel 0V-ra, de nem ezt a bemenetet tiltó TP072-es tranzisztor húzza le. Ha az IC-nek ezt a lábát kiforrasztás után magas szintre húzom egy 10kohm-os ellenállással, a 8-as lábon megjelenik a +8V feszültség, de a LED továbbra is villog. Mit tanácsoltok? :help: Üdv.: Csabafi54 Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólásával segített a probléma megoldásában!
Thomson (TCL) tv tpd.rt2841.pb771 emmc tartalmat keresek
Sziasztok. Tv tápját megjavítottam elcsattant a tl431. Már van 12V és minden más is de nem indul , nem világít piros led sem. Lehet emmc is kapott. Ha valakinek van valamilyen tartalma írjon. Köszi!
Thomson 32m61nh20 MT01 sasszi vizszintesen csíkos a kép analog bementről
Üdv! A készülék Hdmi-ről és VGAról tökéletes teletex on screen tökéletes, de az analog bemenetekről (scart, kompozit, antenna) vizszintes szaggatott csíkokat mutat a képtartalommal legyütt, néhol ez a csíkozás fehér néhol szines. Mintha az egész kép szaggatott vonalakkl lenne tele. Az alaplap 40mt01tI-mac2xg. Az lvdes jelekekre szkópon jól látható zaj telepszik rá. Vajon mi lehet a probléma? Én az AD átalakítóra tippelnék. Esetleg valakinek egy bontott panel? Előre is köszi "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
THOMSON 37M61NF21 LCD tévén csak készenlét van (megoldva)
Sziasztok! Címben említett készülék nem indul. Készenlétből átvált, kapcsoló feszültség megérkezik a tápegységre, de secunder oldalon a névleges feszültségek tizede (1.2V és 2.4v) mérhető csupán. PFC áramkör rendben működik ilyenkor és a készenléti led folyamatosan villog. A tápegység jsk3200-007. "opto/tl" párosokat cseréltem és nem találok hibás alkatrészt. Bevallom tanácstalan vagyok a további hibakeresést illetően... Valaki összefutott már ilyen tápegységgel? Köszönettel: Kiss Z. Mivel nem találtam hibát, újból elkezdtem ellenőrizni/mérni minden alkatrészt. C6 kondenzátor kivéve csupán 1n volt. Ezt valamiért elsőre nem vettem észre. :oops:
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce