Üdv!
Kérdezném, hogy mi a tapasztalat, melyik trafót lehet biztonsággal beledugni egy 68centis ICC17-be? Az eredeti egy Orega 40330-63 volt. Pityeszéknél van HR8846, a Süninél FBT41423. Olvastam itt-ott, hogy valamelyik szívatós.
Köszi!
Jani
Üdvözletem !
A fent említett gépen készenlét van. Elindul, hang is van legalábbis a hangerő ráadásra reagál a zaj erősödik. Hosszabb feszültségmentes állapotban indítva a fény is megjelenik egy pillanatra, és továbbra is bekapcsolva marad. Mi lehet a gond, rajzot nem találtam. A kondik mérve jók, feszültségek rajz hiányában, a stabkockák szerint jók. Köszönöm a figyelmet.
Üdv mindenkinek! BUÉK Segitséget kérek a készülék bekapcsolás után csak villog elöl a led egyfolytában a táp a145 volt van de nem indul elöre is köszönöm
Átalakítottam kisbetűsre!
Máskor nem szükséges kiabálni!
Kalex
Szép szombat estét.Nemrég hoztak egy Thomson 29dch61kh tipusu televiziot.Valoszinü,hogy valami belefolyhatott,mert a panel is megégett.Az ABL vezeték a sorkimenönek szétégett,és vele együtt egy kis tranziszor és néhány ellenállás.Namost a helyzet az,hogy kitakaritottam a trafo kivetesei közt és az ABL-t földre zártam,beindult a tv,müködik rendben de a proci a BEAM Info jelet nem lássa.Ezért szeretnék egy kis rajzrészletet kérni,hogy visszaállitsam eredeti állapotba.