Sziasztok!
Egy kis segítség kellene,a TV biztonsági kódja át lett írva a "0000"-ról
és elfelejtödött.Legalább is ís a megbízóm szerint
Így szinte semmi nem érhető el a menüben. Szóval ha tudná valaki,hogyan lehet vissza állítani az alaphelyzetet,megköszönném.
Előre is köszönöm
András
Sziasztok!
Van egy Thomson ETC010 ch nálam javításon. A hibajelenség: kb fél óra üzemelés után kikapcsol készenlétre, majd újra bekapcsolom, akkor már 10 másodperc mulva kapcsol ki.
Írtam új EEPROMOT,kicseréltem a primer tápban, a sorvégfokban,függőlegesnél
az elkókat.A gyanús forrasztásokat újraforrasztottam, de a hiba továbbra is fennt áll!A feszültségek rendben. (?)
A kép, és hang kifogástalan a kikapcsolásig! Hűtésre, melegítésre nem reagál.
Mi lehet a kínja? Ebben kérek segítséget.
Kellemes napot!
Üdv:Laci
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek a fenti LCD-hez tartalma, mert nagyon úgy né ki, hogy sérült. Előtte táp hibás volt, sokáig gyilkolták púpos kondikkal! A hátteret nem indítja és egy kis rácsábra jelenik meg a kijelzőn a bal felső sarokba és semmire nem reagál.
Üdv. András
tv müszerészek üdvözölek benneteket.kérésem lenne kérdésem thomson 21dg 15 es ZN828/776 tx 807 c panel számu készülék hibája .:av álláson a levett hangerőnél nagy sustorgó alapzaj van .ha hang. erőt felteszem magasabbra akkor van hang ,de elnyomja sistergést .előre is köszönöm nektek