Sziasztok!
Bekapcsolom,egy pillanatra készenlét,maj indul a tv de le is áll.A készenléti led nem világit,viszont a PTC nagyon melegszik.Mi lehet a gond? :(
bogyo
Sziasztok!
Bekapcsolás után semmi, majd 1-2 perc elteltével a led folyamatosan elkezd
villogni/ nem hibakód/. A táp kikondizva, szekunder oldali kondik
cserélve,8v,5v-up megvan,zárlatot nem mérhető.
Szerintetek?
Köszi!
Üdv:
Pityesz
Sziasztok! 32lb125b5 a pontos tip.Hiba jelenség: tv üzemben hang van, kép helyett a kijelző halvány szürke, háttér világítás megy, osd menü nincs, távról csatorna léptetés, hangerő szabályzás, ki-be kapcs működik.Tápban 24v az 23, 4, az 5v az 4, 9.ebben szeretnék segítséget kérni, előre is köszönöm!
Segítségeteket kérem egy LCD hiba javításában. A készülék egy THOMSON 23LB020S4 tipusú LCD TV. A TV hangolható, a hang jó a kép felső harmadában vízszintesen egy vékony csík látható. A csík csak a kitöltött képernyő szélességében van, tehát ha átváltom 4:3-ra akkor csak a képtartalom szélességében van csík. Még nem szedtem szét de ha van valakinek ötlete, hogy mit nézzek meg akkor azt megköszönöm.