Jo napot kivánok mindenkinek a tanyán,a fent emlitett készülék nem indul az egyik led világit.A Q 802 es transzisztor kolektora zárlatos(2sd 1556),kicseréltem s2000n transzisztoral.Ki probálás elött még átnézem az elkokat és az ic körüli elenálásokat,elkokat.Ha valakinek lenne netán egy táp vagy részletes rajza, nagyon hálás lenék neki.Várom tanácsotokat,elöre is köszönöm. LAJOS
Sziasztok.
A címben említett TV main hibás volt és vettem bele egyet ami típusra ua, a hiba a T-COM csatlakozásnál van. Bontott a main és elküldték vele a kábelt is aminek a csatlakozója keskenyebb. Na mondom semmi gond átraktam a régi kábelt de nem lett siker, csak kék a kijelző az is halovány.
Összehasonlítottam a két kábelt persze hogy nem stimmel.
Legyetek kedvesek segíteni mi a megoldás, mert én ezekhez még analfa vagyok.
Üdv József.
Sziasztok! Itt az újabb probléma! A fent nevezett TV egy pár percig normálisan működik aztán fekete-fehérre vált. Tunerról és scart-ról is ugyan az, OSD-TXT viszont színes. Még nem kaptam szét de hátha valakinek van ötlete mi lehet a hiba? Ez nem tűnik egyszerűnek. Köszönöm.
Keresek taviranyitot Toshiba1400RD .