Üdv. mindenkinek ,17MB110P , VES550UNDS-2D-N12 , feszültség alá helyezve , elkezd villogni piros-zöld , 1 másodpercre bevillan a háttér , önétől átmegy készenlétbe , és nem reagál semmire . USB frissítéssel próbálkoznék , de a Toshiba oldalán csak 55L5xxx Firmware-t találtam . Esetleg megköszönném , ha volna valakinek és elküldene .
Üdv.Kedves Kollégák!
Ehhez a TV hez keresek flash tartalmat,ha lenne valakinek. Valószinűleg ezért nem indul. Bekapcsoláskor a 310V után a pufferkondin egy rövid időre megjelenik a PFC 400V majd lekapcsol 310V-ra tehát a main indítaná. Készenlét van.Lenne még egy megoldás,mert az egyik orosz fórumon fent van:
http://remont-aud.net/dump/lcd_pdp_tv/toshiba/toshiba_40lv833g_main_32av833_rev_1_03/238-1-0-17120
Az a baj,hogy hiába regisztráltam az oldalra de sehogyan sem tudom a tesztjüket rendesen kitölteni mert nem tudok oroszul a fordító meg pontatlan. Tehát ,ha valakinek lenne hozzáférése ehhez az oldalhoz,ha megtenné,hogy felrakja a tanyára vagy esetleg priviben elküldené.
Elöre is köszönöm.
üdv.
sziasztok!
ma hozták a cimben szereplö lcd tvt.
bekapcsolás után egyböl fehér a kép.
hang van müködik minden csak fehér az egész lcd.
pupos kondit nem találtam.
merre induljak el?
üdv:atis
Sziasztok!
A tárgybeli laposhoz keresnék HIU813S inverter modult vagy BD9897FS kontrol IC-t.
Ebben zárlatos lett az 1. csatorna kimenet.Újjal nem igazán szeretnék kisérletezni,bár a FET-ek jók.Lehet hogy csak megfőtt az IC.Ha valakinek lenne eladó,kérem jelezze.Köszi.Üdv:selindion