Sziasztok!
A végfok megpúposodott, így a száma nem olvasható, a lap szám alapján hozott a google egy végfok icét. Rendeltem bele, ma megtörtént a csere, de semmi hang nem jön ki belőle, lehet hogy nem is hozzávalót rendeltem, amit beleraktam CS8626E végfok, 16lábú smd ic. Teszek fel képeket a gépről, hátha valakinél fordult már meg ilyen gép, és meg lenne a pontos típusa, és a beszerzési helye.
Udvozlok mindenkit!Van ez a Serioux 5.1 hangfalas hazimozi erositom,es nincs hang a hangfalakban...ket kicsi hangfalban megy a hang nagyon-nagyon halkan,ha felhuzom max-ra a hangerot!Nincs valakinek egy jo otlete,vagy akar rajza hozza!?Koszonom.
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Ebben a készülékben szeretném kicserélni a hangoló potenciométerek egyikét (P1), mert megszorult. A vége, amire a hangoló műanyag rész kerül már teljesen simára kopott a sok próbálgatástól. Amennyiben jól tudom 100 Kohm az értéke. Ötlet, hogy hol lehet venni, beszerezni, kapni? Bontott készülék is érdekel tartaléknak.
Előre is köszönöm:
Alfonz
Tiszteletem a Tanya lakóinak!
A témanyitó címében említett, készülék, meglehetősen hiányos állapotban, nevezetesen: skálahúr, fordítógörgők nélkül, került hozzám.
Sajnos a sztereó rádiók 3-ban, egy eléggé elnagyolt ábra lenne hivatott segíteni, viszont nekem a görgőket is pótolnom kellene.
Emlékeim szerint, van némi rafinéria, ennek a rádiónak a skálahúrozásában, ezért arra kérnélek Benneteket, hogy amennyiben van rá készségetek, néhány fényképpel erről a területről, segítsetek rendbe tenni, ezt a szépséget.
Válaszaitokat előre is köszönve:
exGelkás
Ps: Az eredeti gyári rajzon, azt hiszen van, egy igen használható ábra, de azt sehol nem lelem.