Tisztelt CAR-mesterek.
Az alábbi rádió kódját szeretném megtudni.
Végignéztem az általam ismert összes kódfejtő progit, és nem sikerült egyikkel sem eredményre jutni.
Persze a proginak is örülnék, nem feltétlenül szükséges a kód...
Előre is köszönöm a segítséget.
815BP037324378386
BP-Nr. 7 640 373 316
Prod. Nr. Fiat 7 640 373 316
Üdvözlet azoknak, akik még itt vannak! Van aki két ünnep között is dolgozik? (mint én!) Lett itt egy Panasonic SA-PM9készülék, mely bekapcsolás után, a CD lemez betöltése után reading felirat, majd F76 hibaüzenet és a készülék kikapcsolt. A rádió, magnetofon rendben működik, hangteljesítmény is van. Valaki tudhatja, hogy ilyen esetben mit jelent az F76 hibaüzenet? Az internet alapból a tápegység hibáját írja, de abban nem találtam hibát és minden más funkcióban működik.
Szétszedés után kiderült nem forgatja meg a lemezt és kiáll F76 hibakódra és kikapcsolja a készüléket. A lemezfogató motor tisztítása után már elindult a motor és folyamatos olvasás után kiírja hogy NO DISK. A lézeregység is elgyengült és az után állítás sem hozott eredményt. (Viszont nem állt ki hibára és nem kapcsolta ki a készüléket). Kettős hiba volta gépben. A komplett egység csere borsós és csak aliról lehetne rendelni és ott sem úsznám meg húszezer alatt. Visszaadva az ügyfélnek.
László
Üdv mindenkinek!!
Adott egy suzuki vagoner és egy kenvud autósrádió,a rádió tökéletesen működik ha áll a motor, de ha be indítom az autót a rádió hangja neki áll szaggatni,nem recseg hanem ki ki hagy.Ha az autó be melegszik ez a folyamat szite teljesen meg szűnik.A rádiót meg tápláltam közvetlenül az aksiról-- semmit nem változik a dolog. A dolog érdekessége, hogy szinte csak gáz adáskor jelentkezik ez a jelenség, de jellemzően inkább csak menetközbeni--gyorsítási alkalomkor, ha áll az autó és úgy pörgetem fel a motort akkor szinte nem is mutatkozi a jelenség.
Ha valakinek van valami ötlete, próbáltam a rá olvasást a szemmel verést ,.... de semmi nem változott.
Üdv Sallaan1
Sziasztok!
A cím már sokat elárul, és gondolom sokan mondják majd azt hogy NEM!
A helyzet a következő, megkaptam ezt a rettenetet több más készülékkel együtt, hogy villámcsapás érte.
Belenézve megint elment a kedvem mindentől.
Én K.O.-ra gyanakszom, mert bedugva/bekapcsolva semmit nem csinál.
Készenléti trafó megy, 5V körüli feszültség kijön belőle, de semmi több.
Én processzorra gyanakszom, mert egy led sem nyikkan meg rajta...
Érdemes vele tovább foglalkozni?
Üdv,
Krisztián