Szervízkönyvet és használati útmutatót keresek ehhez a készülékhez.
Szervusztok !
Ha áramtalanítom a készüléket, majd újra használatba veszem, az állomások keresését újra el kell végezzem. Mivel nem csak én használom, így a többieknek ez kellemetlen.
Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok !
Sziasztok,
Egy elhalálozott (több IC rövidzáras lett) alaplap helyett keresek egy jót a Sony MHC-V11 erősítős hangládához.
Gyártó szám: 988522300 vagy 988520889
Fut még ilyen néven: 40bhx2241-maf2g
Köszönöm,
István
Sziasztok! Érdeklődnék, van-e értelme foglalkozni a javításával?
Történt, hogy az erősítő audio bemenetére rácsatlakoztattam egy régi összeeszkábált lemezjátszót, ami a bekapcsolása után leverte a kismegszakítót. Azóta az AVR kb. fél percig kapcsol be és nem ad hangot valamint a HDMI-n sem megy át a kép, egyébként látszólag működik, lehet váltani a bemenetek között csak a hangerőszabályzó nem reagál.
Elvittem a Cordon szervizbe, ahol egy nap után közölték, hogy alaplaphibás, kifutott készülék, nincs alkatrész, nem javítható.
A véleményeket előre is köszönöm: Lajos