Eladó egy vestel 17ips62 tápegység (E56063 94V, barcode 27897336 / 23367482 / TH2 17109A DG) Személyes átvétel Kecskeméten, vagy elküldöm futárral .
Tesztelve, hibátlanul működik, törött paneles Technika TV-ből származik. Navon TV-ben teszteltem.
Sziasztok!
16:9-es 66cm-es CRT TV bekapcsolva klattyog a relé, a B+ 145V-rol leesik 130V-ra, a BU melegszik, tehát le van terheve.40W Égôvel stabilan áll a 145V.
Ha kihuzom a Horizontalis elterito tekercset akkor beindul a TV nem melegszik semmi csak akkor fuggoleges vonal van. Ha lecsatolom az E/W tranzisztorra vezeto jelet akkor kb 3cm széles a kép majd 10-15sec alatt ugy felmelegszik a BU250AF hogy kiég. Leszedtem már az eltérito tekercset, de az vizualisan szépen néz ki, de 0ohm-ot mérek (egyszeru multiméterrel).
Amiket már probara csereltem:BU2508AF, meghajtoja BS270, 8.2nF/2kV meg a melette levo nagymeretu kondik, E/W tranzisztor BDW53B, környékbeli elkók, sajnos már vettem uj nagyfesztrafót is.Megmértem egy masik TV elteritojét ott is 0 ohmot mértem ebbôl gondolom az elterito tekercsem is jó.
Most megallt a tudomany..
Sziasztok!
Ennek a tvének nem akar elindulni a sormeghajtása, már STV2248-ból sem jön ki a jel. eddig cserélve lettek a Kvarcok, 22uf, X112, a Bu808Df de semmi változás, az ic megkapja a 2 5V-ot, és a 2 8V-ot is. A tv bekapcsol egy pillanatra, de utána kilép készenlétbe, eredeti baja hogy leesett 1m magasból, elrepedt a panel a sorki mellett, de ezen kívül más nem látható benne, mi lehet még vele?
Üdv!
A tápban mp3394s a vezérlője.
A 2.lábon bl-on 3.1v van.
Nem led hiba lesz valószínűleg,mert másik vestel táppal működik a led háttér.
Egy pillanatra sem ugrik fel a fesz 24v fölé a kimeneten,fet cserélve.
ovp testre zárva sem lendül meg.
Mi lehet még?