Szevasztok !
Egy Service Manualt keresek ehhez a készülékhez.Nem indul az invertere.A táp tipusa 17 PW20,az alaplap 17 MB 22.
Az inverterre kimenő tápok:24 V,2.1 V 3.1 V.Mennyi kell,hogy legyen ? Azért kellene a doksi.
Üdv.,ferenc.
Sziasztok!
Ebben a készülékben most cseréltem képcsövet, de most járatás közben derült ki hogy kikapcsol, egy pillanatra semmi sincs a kijelzőn, de utána visszaáll készenlétbe. A másik hogy hidegen inditva majdnem félperc múlva indul el. Eddig cseréltem a primer oldalon 100uf, 47uf, 47uf/100V, 470uf, a sormeghajtásnál a 2,2uf. forrasztási hibák átnézve! Eleinte egy órát is megy, de utána már 10 percenként kikapcsol. Mi lehet a gond és még a két 1000uf is cseréltem a készenlétnél?
Sziasztok!
Szerintetek ez retró? :)
Javítható lett volna, emlékeim szerint a sokszorozó tuti rossz volt, plusz elvitték belőle az eltérítő modult egy másik gépbe. Most pedig a 67 centis csövecskéje kelt el :)
Felépítsem a gépet vagy ezek annyira még nem ős darabok szerintetek?
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
Legyen szíves segítsen valaki megoldani a problémámat, ami a következő. Adott egy Videoton TS 2822 típusú 72 cm-es sztereo TXT-s tévé. Kora kb. 10 év. Bekapcsolás után készenlét rendben, majd a távkapcsolóval bekapcsolva sercenés és leáll a táp, minden LED elalszik. A sorkimenő mellett lévő LG11 pozícószámú E/W tekercs - ha jól tippelem - ilyenkor ívet húz. Kivettem a tekercset, láthatólag az egyik vezeték, ami a lábra van forrasztava az alsó tekercsrészre húz, égési nyomok láthatóak.
A kérdésem az lenne, ehhez a típushoz hol kapok ilyen tekercset? Ezen kívül miket nézzek még meg, mi az, ami szintén hibás lehet?
Köszönöm a segítséget.
Üdv: Robi