Sziasztok.
A címbeli tévéhez kellene rajz/segítség mert valami miatt letilt. Eredeti hiba hogy kb.minden tizedik rúgásra(bekapcsolásra) indul csak.Átmérve C154 10uF cserélve (a régi kb.400 nF volt),C190 22uF cserélve tápban elkók cserélve, diódák,sortranyó,táptranyó jó, kh-ra átforrasztva, majd próba.Bekapcs standby led világít, távirányítóval indítva egy pillanatra felvillan a zöld led majd kialszik és csak a főkapcsolóval lehet újra készenlétre kapcsolni.Mi lehet a kínja mert előtte ha nehezen is de elindult? Köszi.
Sziasztok!
Videoton TS2623 SP masina bekapcsolás után mákostészta. nem reagál a távszabra és a kezelőre sem. dupla 00 a kijelzőn.
van valakinek valami tapasztalata, ötlete merre kellene fűrészelni? :)
Köszi!
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Sziasztok! Keresek dokumentációt videoton C29S11-AM typ tv-ről. Ha tudtok segíteni kösz előre is István
Sziasztok!
Ezzel a tévével gyűlt meg a bajom.
Szétszedés, portalanítás után látható volt a hiba. Az E/W tekercs megégett, ezt cseréltem. Az IG01 E/W IC TD4950 zárlatos lett, ezt TDA8145-re cseréltem.
Fülesmester javítási tippjei alapján cseréltem még az RL44-56R, TL29-BC639, DL28-4148-at.
Most bekapcsolva készenlét LED világít, ha indítom a zöld LED fölvillan és megjön a nagyfesz is de vissza is áll készenlétre.
Volna valakinek ötlete, mit cseréljek, mérjek rajta?
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv.