Üdv mindenkinek.Segítséget kérek a fent nevezett géphez /nc:859232810005/.Csapágyas lett,sokáig menették így,s a dob kicsiszolta az üst hátsó felét.Ha valakinek lenne elfekvőben szívesen megvásárolnám.köszönettel:Péter
Sziasztok!
Be hoztak hozzám egy gépet F4 hibával. (Szivattyú hiba)
Most ott tartok hogy bizonyos időközönként F1, és F3 hibát dob. Mi az ami felett el siklottam?
A fűtés áramkört át néztem de a fűtő egység az rendben van, viszont a hőmérséklet érzékelő 0,4Mohmot mutat, szerintem ez biztos hogy sok. Sajnos a valódi értéket nem ismerem.
Bekapcsolás után program kiválasztása után ha el indítom kis idő múlva F1 hibát dob. Ha ki kapcsolom akkor F1 hibával bekapcsol.
A gép nem szivattyúzik, semmire nem tudom rá venni, hogy a hibához közelebb kerüljek.
Amennyiben valaki ki segítene azt meg köszönöm.
A topicot újra írtam, mert szerintem a felfüggesztés alatt maradt. S választ sem kapok illetve én sem tudok hozzá szólni.
Üdv Istvan78!
Üdvözlök mindenkit .A kérdéses WP szárítógép kiáll F19 hibára.Előzmények amikor elhozták ,állítólag F 12 hibára állt meg.Kapott egy tisztítás ,majd 3 száritást tökéletesen elvégzett.Visszavitték ,és az első szárításnál F 19 hiba.Megint vissza a műhelybe javítás nélkül hibátlanul szárít.Most én vittem haza elindítottunk egy szárítást 1 órát vártam ment hibanélkül,akkor othagytam hogy jó.Másnap érdeklődtem hogy rendben leszárított e,állítólag most az utolsó 5 percnél állt ki F19 hibára .Mit takar az F19 hibakód.Köszönöm a segítséget
Sziasztok, felültöltős Whirlpool mosógépet rakok össze, a 3 kivezetésű ajtókapcsolónak nem tudom a bekötését. 2 narancssárga vezeték és egy vékonyabb fehér. 3,4,5, Talán a 4-5 a két narancssárga, a 3 a fehér? Köszönöm a segítséget előrre is.
Köszönöm megkaptam a segítséget.