Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

WHIRLPOOL AWG671WP SCH

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
508.8 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar whirlpool manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    WHIRLPOOL AWG-671WP AWG671WP AWG 671 WP
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Whirlpool AWT2275 programhiba? Megoldva!
Kedves kollégák ! A fenti készülékkel akadtak problémáim. A jelenség a következő: a gép bekapcsolása után az ajtóretzesz lezár majd a szivattyú bekapcsol majd 2 perc után leáll. Ezután a gép semmit nem csinál. A helyes ciklus ezeknél a készülékeknél az lenne hogy bekapcsolás>motor 3* forgat>szivattyú be>program indítása. Vízszintszabályzó, fűtőtest szivattyú és főmotor ellenőrizve. A programon a tápok állnak szűrésük jó forrasztások ellenőrizve. Van e valakinek ötlete miért tilt le. Eprom hibára gyanakszom de sajnos nincs dumpom hozzá. Segítségeteket előre is köszönöm !! A fejlemények: A panelen kicseréltem a NEC D78F9177AY tipusú mikrovezérlőt egy roncs panelből azóta megy a gép. Tehát NEC-es volt a dolog :D !
Whirlpool AWT 5098/4-900 két héten belül két panelt nyírt ki
Üdv Tanya lakók, A fent említett csoda készülék úgy került hozzám, hogy a panelja javíthatatlanul tönkre ment (a proci környéke égett szét). A gépet megvizsgálva semmi problémát nem találtam a perifériákon, így kapott egy bontott panelt. Próbaüzem, vízszivárgás vizsgálat, minden rendben van. Visszaadtam a tulajnak, eltelt két hét és a jelenség ugyan az, a csere panel is hasonlóképpen ment tönkre, csak most még a kismegszakítót is lelőtte (Fi-relé nincsen amúgy). Újra átnéztem mindent, de semmit nem találtam hibásnak, de most már tanácstalan vagyok, nem merek még egy panelt belerakni, nem túl kifizetődő két hetente panelt cserélni. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valakinek valami ötlete mitől mehet ilyen módon tönkre a panel, esetleg valami elkerülte a figyelmem vagy valami kezd tönkre menni de még nem észlelhető. Minden ötletet szívesen fogadok. Szép napot, Üdv, Gábor
Whirlpool awt2205 kihagyja a pamutprogramot. (megoldva)
Sziasztok. Egyszerre van nálam awt2205 és awt2274 mosógép. Mind a kettő ha elindítom a pamutmosáson víz felvétel után vagy közben kihagy - átléptet két programot és ott folytatja. Mindent átnéztem és semmi hibát nem találtam. Én hibázok esetleg valamit? Mi okozhatja ezt a hibát?
Whirlpool Awe 2550 Programváltó kapcsolón lévő behúzó tekercs működésének lényegét tudja vki?
Sziasztok! Adott fent nevezett mosógép.Tulaj árulta a neten, megvettem alkatrésznek. Elmondása szerint össze-vissza indult a program, mosásra tekerve szivattyúzott, másik programnál meg csak a centifuga ment. Itthon próba, hát kikapcsolni nem bírtam!!! Illetve olyan bizonytalanul ment a tekerőgomb. Kikaptam a panelt, gomb tengelye hibátlan, csavarhúzóval óvatosan tekerve a választót is olyan bizonytalanul kapcsolt, és persze ki meg nem! Van rajta egy behúzó tekercs. Hasonló, mint a WH mosogatógépeknél az öblítő folyadékot adagoló tekercs. De nem értem, mit keres itt. Ha valaki javított már ilyet, érdekelne a véleménye. Összeraktam és most úgy néz ki, hogy működik. Csütörtökön letesztelem vízzel. Köszönöm! Képet találtam a neten, de ezt is lefotózom teszt után.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce