Hellótok!
A tárgybéli mosogatógép először nem szivattyúzta le a vizet, Eltávolították az akadályt a szivattyú útjából.
Azóta nem melegíti a vizet. Végig megy a program, de nem tiszták az edények és a program befejezésekor az ajtót kinyitva nem forró levegő jön ki a mosogatótérből.
Sajnos a Tanyán semmilyen doksi sincs fenn, és a "nagy barátunk" sem segített nekem.
Jövő hét elején megyek a géphez, közelebbi kapcsolatot teremteni. :)
Esetleg hozzáférhető ehhet a típushoz sm?
Van ötletetek?
Milyen szervízprogram lehetőségek vannak?
Köszönettel:
szuts
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy zanussi zwg1100m típusba milyen csapágy és szimering való?Sajnos még nem szedtem szét,de szeretném már előre megvenni.
Továbbá ugyanez a kérdés a ZWG6100k típushoz is.
Előre is köszi mindenkinek!
Jó éjt Mindenkinek. A gépet akárhova kapcsolom, motor nem mozdul. Ha tekergetem a programkapcsolót, vizet vesz, kinyomja, de a motor meg sem mozdul. A programkapcsoló motorja szintúgy. Méricskélés közben a vezérlő ic egyik lábához érintve a műszerzsinórt, a motor felpörög egy másodpercre. Mondjuk úgy, rúg egyet. Az elkón -1000/6.3V-, 5,3V, az ic-n 5.2. És most jön a döbbenet. Fogtam a panelt, elvittem Dr. Merzához. Van, ki e nevet nem ismeré? Alig két hét elteltével jő az sms. Hiba nem jelentkezett.
Tudja valaki miféle periféria-hiba tud olyat okozni, amitől a vezérlő meg se mozdul? Már anennyiben a programkapcsoló tényleg jó.
Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni Zanussi FL-411C elöltöltős mosógép javításával kapcsolatban.A hibajelenség a következő volt: elindult a mosás rendben ,majd egy kis idő múlva leverte a hálózati kismegszakítót.Áramtalanítottam a gépet majd visszakapcsoltam a kismegszakítót ,mikor a gépet újra akartam indítani ismét leverte a biztosítót.Azt gondoltam elsőre,hogy talán fűtőszál lesz de gondoltam kipróbálom a gépet csak centrifuga üzemmódban mert ha jól hiszem ilyenkor nem megy a fűtés,de így is lecsapta a kismegszakítót .Úgy gondolom programkapcsoló baja lehet.Jól gondolom?Esetleg valamiféle szerviz manual lenne hozzá?Nem igazán tudom kibányászni a kapcsolót a helyéről.Segítséget előre is köszönöm.