Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ZANUSSI FLS579C

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
4.4 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar zanussi manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ZANUSSI FLS-579C FLS579C FLS 579
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Zanussi FL411CN alkatrészek
Sziasztok! Nemtudom mit érdemes eltenni belőle, de majdnem minden megvan hozzá. Ha kell valakinek valami belőle, szóljon. Palást nincs meg, meg az elejéről a műanyagot kidobtam.. Üst is megvan. Bár nemtudom az mehet a kukába vagy jó lesz valamire? :) Üdv: Pityesz
Zanussi jetsystem fjs972cv mosógép - program összevisszaság
Sziasztok! Fura problémája jött elő a mosógépemnek. Ráadásul nem mindig eleinte, volt olyan, két - három alkalommal, hogy rendben ment minden. A hibajelenség az, hogy egy sima mosásprogram indításakor a víz beengedése még rendben, jetsystem szivattyú is megy, viszont a dob forgatása egyrészt hirtelen magas fordulatszámmal indulna el (a nagy rántás, a hang és a nyomaték alapján hallani), de kb. fél másodpercig tart csak ez is. De itt megáll minden, léptet a programkapcsoló és elindul a víz leeresztése (aminek nem ennél az állásnál kellene megtörténni). Ezután újra léptet, enged be egy adag vizet. Ezután viszont csak pörgeti a programkapcsolót, megy a jetsystem szivattyú néha. A programkapcsoló ráadásul nem áll meg a program végénél, azon is átpörög a kapcsoló. Amikor öblítés lenne akkor víz beengedés, meg centrifugálás nincs is. Ezek ellenére, ha a tárcsát az öblítéshez vagy a cantrifugáláshoz tekerem, akkor azok megtörténnek (de öblítés csak akkor, ha előtte szivattyúprogrammal leengedem a vizet ... na ez is megy). De az öblítés után ilyenkor sincs centrifuga. Csak ha kikapcsolom a gépet, odatekerem (pedig mondjuk épp most lépett át rajta), csak akkor. Normál indított programnál kb. 10 perc alatt 360 fokot pörög körbe a programkapcsoló. Valakinek nincs valami konkrétabb tipp, mi lehet a probléma? Előre is kösz! Sigma7
Zanussi ZWG1100M program indítás után túltölt, szintérzékelő rendben van. MEGOLDVA
Üdv! A fent említett mosógéppel kapcsolatban, egy érdekes problémára bukkantam. A probléma pontos leírása: Bekapcsolom a gépet, Rendesen kiírja a programot amire állítom, de elindítás után mindig teljesen feltölti magát vízzel. Annyi vizet vesz fel, amennyit még mosáshoz sem kellene szerintem. A legfurcsább, hogy centrifuga programra rakva kiírja hogy 8 perc, megforgatja a dobot, ürít, majd csurig tölti magát vízzel.. Megnéztem a szintérzékelőt, szerintem jó lehet. Ha fogom és belefújok miközben tölti fel magát, akkor megáll és továbbmegy a program.(másik szintérzékelővel ugyanez a hiba..) A tesztprogram lefut hiba nélkül és LST- felirat jelenik meg a kijelzőn, majd fogja újraindul, és onnantól megint ugyanez van.(Az ide feltöltött anyag ehhez a géphez nem teljesen jó, mert itt a tesztprogramhoz nem kell tekergetni a gombot, hanem fogja centrifugázik, majd vizet vesz, majd felét kiengedi, fűt, kiengedi és kinyitja az ajtót.) Szerintem valami program hiba lehet, de nagyon remélem, hogy nem.. Valakinek javaslat? Szerinted ez a korrekt címbeli hibaleírás: "nem találom a hibát"? Esetleg nem lenne jobb: "program indítás után mindig túltölt"? Bocsi.
ZANUSSI FA826 dob ledobta magát. (megoldva)
Sziasztok! Kérdésem az lenne a hozzáértő szakikhoz, hogy a nevezett mosógép dob leszakadás esetén javítható-e, vagy ez egy "egyszer használatos" gép? Szomszédom nekem tette fel ezt a kérdést, miután ránézésre nem talált még a szétszedésre sem lehetőséget. Mivel én ehhez(sem) értek, gondoltam itt próbálkozok választ kapni. Köszönettel: Kiss Z.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce