Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ZANUSSI TL473

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
443.0 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar zanussi manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ZANUSSI TL-473 TL473 TL 473
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
ZANUSSI FAE 825 V
Zanussi FAE 825 V forgódob csapágy és szimering adatok: szimering:25-52-8/11,5 de jó bele 25-52-8 is 6304 z /szimeringnél/ 6204 z /ékszijtárcsánál/
Zanussi porszívó szétszedése? Megoldva!

Sziasztok!

Ezt a Zanussi porszívót kellene szétszednem. Találok rajta 3 db csavart /egyet az alján, és kettőt fölülről, a porzsák kinyitásakor. / Ez még nem elég. Lehet, hogy a fekete gombokat ki kellene pattintani? Könnyen nem megy...Hol van még rögzítve?

Szerk: A bekapcsoló gomb alatt van! 

Köszi.

Zanussi_ZWP580 60 C programból nem megy tovább a fűtésnél.(Megoldva)
Üdv! Szívat ez a csoda. Zanussi_ZWP580 60 C programból nem megy tovább a fűtésnél. A csőrendszer tisztíva. A szűrő tele volt csurig. Színtszabalyzóba trutyi teljesen. Azon felűl csinál mindent. A 60 C programnál olyan 57 C a víz de ezzel el van, most 2x egy órát ment,amíg le nem állítottam. A betétnél egy hasonló NTC cseréltem, (nem tudom már miből van)az értéke nem teljesen passzolt, ezzel is ugyan az. Az SM szerínt ilyen érték kéne legyen. csatolmány Valaki megtudna egy jót mérni? Ami benne volt 4.45 kohm 25 C on. A másik 4,8 volt .(A doku szerínt ez a jó érték.) Hibakód nincs,csak mos.. Up: Lehet elkiabáltam és a csere NTC vel végig vitte, igaz 1 óra 38 perc volt a program,de talán ez elfogadható 60 C os mosásanál, öblítésekkel,a végén 10 pecet centrizve.
Zanussi ZWG1100 kijelzöröl eltünik minden
Sziasztok! Tegnap javitottam volna 1 Zanussi ZWG1100 tipúsú elöltöltös gépet!A hiba amit megpróbáltam javitani: -Program inditása után,pár percel leáll a gép,kijelzö elsötétül,s a gép megáll,nem csinál semmit,nem reagál semmire! A panelt átnéztem,égés nyom nincs,ujra kondiztam a panelt,átnéztem mindent rajta,(motor,ajtóretesz,mágneszelep,stb),mindet jónak mértem a service manual alapján! A kondizás után is a tünet maradt!Ha mosást inditok,ha centrit,vagy csak simán vizleszivatyúzást inditok akkor is,2-3 perc üzem után leáál! Ujra inditani csak áramtalanitás után,pár perc mulva lehet csak! Én panel hibára gyanakszom!Valakinek tapasztalat,vélemény? Tudtok valakit,aki átnézné a panelt??? Várom válaszotokat!Üdv,s további szép napot!:villszer
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce