Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ZANUSSI ZWF1021W

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
8.2 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar zanussi manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ZANUSSI ZWF-1021W ZWF1021W ZWF 1021
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Zanussi ZWF 5105 Előltöltős Mosógép a mosás felénél megáll
Tisztelt Fórum társak!
Adott egy Zanussi ZWF 5105 típusú előltöltős mosógép. Ami a következő hibát produkálja. Bármilyen mosás programot elindítva megy szépen, de mikor átkellene váltani öblítés és cenrifugálásra akkor nem szivattyúzza ki a vizet a dobból hanem felpörgeti a motort kb 5 másodpercig mint amikor centrifugálni akar. A mosószer adagolónál pedig a földre veri a vizet. Utána 30-40 percet vár amikor ismét próbálna centrifugálni ismét kiveri a földre a vizet. Ha külön elindítom a vízleürítést és a centrifugálást azt végigcsinálja rendesen csak a mosásprogramot nem. A gépben EWM 1100 Elektronika van. Semmilyen hibát nem jelez minden led világít zölden mintha minden rendben lenne. 
Ha valaki találkozott hasonló problémával kérem írjon  a következő e-mail címre istvan.tolnai1@gmail.com mi a probléma megoldása. 
Előre is köszönöm István 
Zanussi IGL 69 gáz főzőlap beragadó gázcsap
Sziasztok! Kb egy hónapja vásároltam édesanyámnak használtan egy Zanussi gáz főzőlap/villany sütő kombót, az előző 5 éves fagornak szétégtek az égőfedelei illetve szétrohadt a sütőtér. Ma került beszerelésre, annyi gondom lenne, hogy 2 gázszabályzó csap lenyomása után nem emelkedik vissza, lent marad és a szikrát is folyamatosan tolja, amíg nem húzom fel. Lehet ezen valahogy segíteni? A gomb belsejét illetve a tengelyt próbáltam megtisztítani, nem jártam sikerrel. Köszönöm a segítséget előre is!Szép napot mindenkinek!
Zanussi ZDF 200 mosogató gép állandóan szivattyúz, majd hibajelzés
Sziasztok A fent említett mosogató gépről van szó a fenti hibával. Electrolux 0064-0007 B tipusú vezérlő panel van benne. A vízszint mérő mérve jó. Kérlek segítsetek, mert én a TV-s szakmában vagyok otthon. A segítségeteket előre is köszönöm! Üdv. Frédi.
Zanussi ZM21M mikrohullamu nem melegit egyeb funkciok mukodnek
Zanussi ZM21M mikrohullamu nem melegit egyeb funkciok mukodnek nincs kapcsolasi rajzom ehez kernek segitseget Koszonom.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce