Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ZANUSSI ZWP580

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
9.4 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar zanussi manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    ZANUSSI ZWP-580 ZWP580 ZWP 580
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
ZANUSSI ZDF204 mosogató gép vészűrít.
Üdv!
Tudnátok segíteni? Elindítok egy programot, és csak ürít. Az alja tiszta, az úszó vizet nem látott. Van két mechanikus nyomás kacsoló az oldalán azok jónak tűnnek. Mi lehet? Kösz
Zanussi Lindo 100 felültöltős mosógép nem indul. (megoldva)
Sziasztok. A garancia éppen lejárt. Közvetett villámcsapásból eredő feszültség ingadozás érhette. Perifériák kimérve, lepróbálva. Feszültségek ellenállások rendben. Kijelzőpanelon minden működik, minden állítható. Bármelyik programot elindítva ajtó lezár (vezérlés nyomon követhető a főpanelig) majd minden marad a kezdeti beállítás szerint (óra, ledek) hibajelzés nem érkezik hosszú idő után sem. Zanussi Lindo 100 , TLP 1313C1 Mod.:ZWY61005WA Köszi a segítséget előre is.
Zanussi ZM21M1 mikró nem melegít
Sziasztok! A címbeli mikró nem melegít, pedig minden jó benne. Amúgy egyszerű mechanikus nincs benne elektronika kivéve a 24 V-os relé feszültségét előállító ellenállás,dióda,zenerdióda és kondenzátor. Minden működik rajta csak nem melegít. Biztosítékok jók, kondenzátor, nagyfesz dióda, trafó jó (nem szakadt, nem zárlatos)magnetron fűtés jó,mikrokapcsolók jók.Egy relét kellett cserélni benne, mert be volt égve az érintkezője és nem vezetett át. A 230V delejt megkapja a trafó primerje. Az időzítőkapcsoló is átvezet ha fel van tekerve. Miért nem melegít? Köszi a segítséget.
zanussi zkt 623 lx kerámialapos tűzhely
Üdv Mindenkinek! A következő problémám van a címben szereplő tűzhellyel kapcsolatban. Érintőkapcsolós a szett. Használat során kb. 1.5 óra használat után -és a megfigyelés szerint mikor a legnagyobb "dupla"mezőt használjuk- a teljes kijelzés nekiáll gyorsan villogni (már majdnem remeg) és a relék is kattognak (prelleznek) a kijelzővillogás ütemében. Ilyenkor a gombokra nem reagál, csak az autómaták néhány perces lekapcsolásával lehet ismét visszaüzemelni. Átnéztem az elektronikáját , de szemmel látható forrasztási hibát, kimelegedést nem láttam. Ha valaki találkozott hasonlóval, kérem ossza meg a tapasztalatot. Köszönet.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce