sziasztok:
autóerősítőbe kellett 2SB778 és 2SD 998.
A 2SB778-at a Lomex-ben megvettem.
A 2SD998-at egy hazai cégtől megrendeltem, meg is jött, TO-218 tokban.
Reklamáltam, kicserélik.
Bálint
Sziasztok!
Most került hozzám ez a készülék, bekapcsolás után szól rendesen. Egyszer csak elkezdi kiírni ATT ON, de ekkor meg le némítja a rádiót. Ezt ismétli folyamatosan, most átnéztem de semmi elváltozást nem találok benne. Merre keresgéljek az előlapban, vagy az alaplapján?
Sziasztok!
Most került hozzám ez a deck, hogy cseréljem az ékszíjakat rajta. A gondom az hogy egy darab sincs meg benne, ezért keresném hogy milyen méretű szíjak vannak benne, vagy beszerzési helyet keresnék!
Sziasztok!
A címben is említett Behringer gyártmányú, Shark DSP110 típusú kompresszor mikrofonbemenete zajos. Érdekes módon a zaj csak a Mic Gain poti maximum állása közelében jelenik meg, aránylag hirtelen, nem pedig fokozatosan, ahogy várnánk. A potit ellenőriztem, nem kontakthibás. A tápok is jónak tűnnek, de még ki fogom próbálni külső tápegységről is.
Az első kérdés, hogy ez a készülék ilyen zajos alapból? Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? A Behringer Xenyx 502-es kis keverőnek hasonló felépítésű a bemenete, de az nem zajos. Jó lenne egy rajz is a DSP110 bemenetéről (Keresem/Wanted-be feltettem), mert a hasonlóságot csak az alkatrészek számából, elhelyezkedéséből látjuk, de nem teljes az egyezés. Lehet, hogy annak más az erősítése, stb. és azért kisebb a zaja.
Nemrég egyik napról a másikra eltűntek a Behringer doksik a rajzok közül. Lehet tudni, hogy miért?
Előre is köszönöm:
imrus101