Üdv.Mindenkinek!
Fent nevezett monitort nem lehetett kikapcsolni(tökéletesen működött). Mérés után kiderült,hogy a tasztja hibátlan. Mivel semmiféle memóriatartalomhoz nem jutottam hozzá hirtelen,csináltam egy eeprom resetet(gondoltam hátha megjavul) balszerencsére,mert azóta csak készenlét van.Időközben egy jó ismerős koléga a remontaudio oldalról letöltött nekem 2 tartalmat de egyikük sem tartalmaz eeprom tartalmat.
Ehhez kellene segítség.
üdv.
Szevasztok!
Bizonytalan hálózati érintkezés után, a monitor nem mutat életjelet.
A monitorban a tápok, kvarcok, látszólag minden jó, de a készenléti led se világít.
Cserélném a benne levő MX25L1605 tartalmát, a szikrázástól meghibásodott helyett.
Sajnos eddig, sehol nem találtam hozzá.
üdv
Dr.Távadó
Üdv Kollegák!
A cimben levő tv/ monitor -ról keresek valami használható doksit. Teljesen halott még a st-by led sem világit, a tápja megy, sec. feszek kicsit érdekesnek tünnek de sajnos nem tudom mi lenne a helyes, rajz hiányában.
IPS penel van benne, az inverterhez 20v, a mainboard-hoz 7,5 és 3,2 volt megy át .A main-on levő stab tokokon már olyan feszeket mérek (talán) amennyinek lennie kellene.
Csak az IPS panelon találtam használható tipusszámot:TU08Q145
Köszönettel: Csinti
Szevasztok!
Keresem a fenti monitor 80LL15T-7-DN 402 számú inverter trafóját.
Ha valakinek a fiókjában lapul és megválna tőle, kérem értesítsen.
üdv