Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AEG L70800 LAVAMAT

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
3.5 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar aeg manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AEG L-70800 L70800 LAVAMAT 70800
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
AEG FAVORIT SENSORLOGIC ;F44060IM ;PNC 911 234 932 00 ; S-No.: 30591108 mosogatógép nem reszetelhető
Sziasztok.

A címbeli géppel van egy kis gondom.
Ha bekapcsolom és csukva van az ajtó, akkor automatikusan elindul a kiválasztott program, mivel nincs neki külön startgombja.
Az egyik gondom az vele, amit a címben is írtam, hogy nem lehet az éppen futó programot reszetelni.
Öt programgomb és a főkapcsoló nyomógombja van csak az előlapon.
Az öt programgombot az összes lehetséges párosításban megnyomtam egyszerre és 3-5 másodpercig nyomva tartva, de makacsul csak a 70  fokos programot csinálja és azt sem végig, hanem csak az első ürítésig, tehát ha elindítom a gépet, akkor ürítéssel kezd, majd vízvétel és elkezd mosogatni, fűt is szépen és így jó ideig dolgozik, de amint eléri az ürítést, leürít és teljesen leáll villogtatva bár elég halványan, de azért láthatóan a 70 fokos program ledjét és a folyamatjelzőből a középső szárítás ledet.
Amiket eddig átnéztem/ csináltam rajta: a főmotor tacho generátor nem szakadt, mágnese a helyén van, a motor kondenzátor értéke tűrésen belül van és gond nélkül fűt és keringet a masina tehát ezek hibáját én kizárnám, a panelt átkondiztam és átforrasztottam, mert a főmotor reléjének tekercslábain a forrasztás körbe volt repedve, a fűtőszál nem szakadt, nem zárlatos és nem szivárog BM500A műszerrel mérve.
A hiba sajnos mindezek ellenére sem változott.
Mit nézzek még meg a gépen.
Előre is nagyon szépen köszönöm mindenki hozzászólását.
Üdv: Ladakölyök
AEG felül töltős mosógép csapágy csere , megoldva .
Üdv mindenkinek . Túl vagyok egy jó pár ilyen kitekerős csapágy cserén , de ilyen még nem volt .

https://heilmann.hu/spd/2204/Zanussi-Electrolux-AEG-mosogep-csapagy-komplett-jo?utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_heilmann_haztartasi_gep_alkatresz&gclid=Cj0KCQjwj5mpBhDJARIsAOVjBdreotsR6bVxxlbDmyk92jBw_eXVb7NOTBWCzXrvjbsQxM7Q41Iv0iwaAl98EALw_wcB

Nem akar kitekeredni , mint ha be lenne ragasztva .Meg csavarodott a  3X30 lapos vason amin van a 2 tüske . 
Kénytelen voltam behozni a gépet . Holnap csinálok 4 tüskés kitekerőt , ami jobban kapaszkodik a lukakba . Valami ötlet mivel lehet kilazítani a két össze gyógyult műanyag menetet .
AEG LL1820 mosógép vezérlő elektronikába felrobbant kondenzátor helyettesítése.
Sziasztok!

A fent nevezett mosógép vezérlő paneljén felrobbant egy 47nF + 100 Ohm X2 kondenzátor.
A felrobbanós büdös RIFA fajta.
Találtam is ugyanilyent, de hirtelen hamarjában nem tudom megrendelni. 
Van olyan amiben csak 47 Ohm az ellenállás, vagy esetleg helyettesíthető egy olyannal, amiben nincs ellenállás, okozhat-e gondot?

Köszönöm!
AEG LAV 46200 új hiba - program futása közben random megáll
Sziasztok! Újfent szórakoztat a gép. Most az a gondja (talán már írtam), hogy program futása közben, hol itt, hol ott megáll. A mosás, ajtózár led világít. A start gomb villog (mintha pause-ban lenne). Elindítani nem lehet, csak kikapcsolással. Van amikor 50 percnél történik, van amikor 18 percnél. Van erre valami javaslat? (Szénkefe, panel táp kondenzátorok?) -------------- Régi hiba --------------- A tárgyban lévő mosógép - 900 fordulattól- centrifugáláskor rettenetesen kelepel. Itt meghallgathatod: http://videa.hu/videok/tudomany-technika/aeg-lav46200-centri-1200-fordulat-centrifugazas-hiba-mosogep-gaDQJsBa4kOo2vd0 Eddig a hajtás oldallal szemben lévő csapágyat (és szimeringet cseréltem). Próbáltam olyan nyomokat keresni amelyek valamilyen kopásra utalna (pl. a dob beleér az üstbe) - hasztalan. A motor szíj nélkül zajtalan. Dobot megforgatva kézzel nem akad, vagy nem súrlódik. Ruha nélkül nem hallható a hang, csak ha ruha van a dobban. Természetesen nem cső, vagy egyéb alkatrész adja a zajt, hanem a legintenzívebben a dobból hallható. Ha valakinek lenne valami tippje, esetleg találkozott ezzel a jelenséggel, kérem írjon! Köszönöm! Egy szemét lomis átba**ott egy hibás használt géppel jeligével a kiadóba! :)
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce