Sziasztok!
Van egy öreg AEG SANTO 222 DT kombinált, felülfagyasztós hűtőszekrényünk. A probléma az, hogy kb. 1 hete a hűtő nem kapcsol ki 4-es fokozat felett. A fagyasztóban -25°C van, a hűtőtérben (ha nem nyitjuk ki az ajtót huzamosabb ideig, tehát pl. reggel) 8°C a felső polcon.
Most letekertem 4-esra és a hűtő szépen ki-be kapcsolgat. A hűtőtérben a felső polcon 10°C-t mutat a hőmérő, a fagyasztóban így -23°C van. Az ajtó jól záródik és a szigetelőkön sem látok szakadást, sérülést a felső polcnál a hátfal mégis deres. Mi lehet a gond szerintetek?
A hűtő adatlapja:
http://users.atw.hu/zipmmcs/aeg_santo_222_dt.png
A válaszokat előre is köszönöm!
zipmmcs
Szevasztok
Vettem egy ilyen kávé gépet nejem kedvéért igaz használtat nem forró a kávé amit csinál kérdésem van e lehetőség a kávé hőfokának a meg emelésére ha valaki tudna ebben segiteni nem hideg a kávé de nem is forró olyan egy kortyra lehuzom hőfoku
Sziasztok!
Elakadtam a fent említett géppel.Bekapcsoláskor a legalsó kijelzőn CF hibakód jelenik meg ami elvileg eeprom hibát jelent.Többszöri ki-be kapcsolásra néha megjavul bejönnek a programok indítható és olyankor teszi a dolgát de inkább csak CF et ír.Választókapcsolót szétszedtem kipucoltam,kicseréltem de nem segített rajta főpanelt átforrasztottam,eredménytelenül.Próbáltam menet közben hajtogatni a vezetékeket de nem változott semmi.Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baja,mit érdemes még megnézni?
Előre is Köszönöm!
Üdv! Mármint a hibakód négy. Két hete kihívtak, hogy nem müxik. De müxött! Átnéztem, kipróbáltam, ment. Eljöttem. Tegnap rátették a szárítógépet, bekapcs, NÉGY. A kis kényes, nem akar szárítógépet a hátán. Kimentem, kiszedtem az elektrongyikát, látható forrasztási hiba, (igaz,romlik a szemem), nincs. Összeraktam, müxik. ILYENKOR MI VAN???
A cím vicces volt, de későbbi hibaeset keresésnél szerintem még Neked is gondot okozna!
kalex