Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AIWAC-1400KH

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
678.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar aiwac manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AIWAC 1400 KH 1400KH
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Antenna Digital AD100 doboz kimeneti tulajdonságaira lenne szükségem(megoldva)
üdv: nem tudom letölteni a honlapjukról a dokumentációt. Kellene tudni a kimenetek paramétereit, a panasz, hogy a videofelvétel hangereje függ a dobozon beállított hangerőtől, most az RCA kimenetről használják. Tőlem messze van, telefonon kellene segítenem. Bálint
Smarttech le-40p28sa41 nem indul.
Sziasztok!
Tulaj elmondása szerint, egy pillanatnyi áramszünetet követően jött elő a hiba. Bekapcsoláskor megjelenik a logo, majd az android "karikái" kezdenek forogni... és ennyi. Próbálgattam gomb kombinációkkal, de olyankor csak a hátteret kapcsolja be és a készenlét zöld/piros villogásán túl nem ad életjelet.  Gyaníthatóan az android végképp megkergült. Lehet ezzel valamit kezdeni? Ennyire "makacs" problémával még nem találkoztam, talán tud valaki valamilyen megoldást amit megoszt velem.
Köszönettel: Kiss Z.
UE32F6100AW HDMI bemenet nem jeleníti meg a 1920*1080p60-t, Maximális még működő felbontás 1920*1080i30
Tisztelt Kollégák! Samsung UE32F6100AW 3D FHD tévéhez okosítás céljából egy MXQ-4K boxot vettem. 1920*1080p60 az alapértelmezett felbontás. A hozzáadott kábellel egyáltalán nincs kép. A saját kábelemmel hiányos szakadozott, néha beugrik, néha nem. Van egy LG FHD 3D tévém azzal hibátlan. Anyámék Samsungjával szintén. Számítógépről is próbáltam, 1920*1080i30 a maximális felbontás amit még hajlandó megjeleníteni. (Mondjuk a kábel kb 3m) Ami furcsa, hogy az MXQ-4K csökkentett felbontással sem produkál képet. A készüléknek specifikáció szerint kellene tudni a 1920*1080p60-at, az interlaced-ed meg nem. Az MXQ 1920*1080p60 küld. A számítógépről i30 után p60-ra váltásnál a TV egyszer (valamilyen menü volt aktív) "hibázott" és megjelenítette, de aztán soha többet. Hibaüzenet: NINCS VAGY GYENGE JEL. Beszéltem a Samsung ügyfélszolgálattal, ott egy guru azt mondta, hogy a szerviz menüből esetleg javítható valamilyen beállítással, vagy vegyek új alaplapot TV ára/2-ért. Sikerült belépnem a szerviz menübe, de olyan beállítást nem találtam ami egyértelműen rossz lett volna. Hozzáteszem keveset értek hozzá. Gyári visszaállítás is volt már kétszer. Most itt tartok. Kérném hozzáértő kolléga segítségét! Üdvözlettel: Gaba
SAMSUNG LE32R86 LCD TV
Üdv Uraim! Szívok egy LE32R86 BDR lcd tv-vel .Nem indul csak villog a stbyled.Ha sokáig "nyomom" a stby kapcsolót elindul demó módban ,ekkor teljesen jól üzemel,programozható, de ha leállítom ,nem indul.Táp "felkondizva",sztem eeprom tartalom kéne hozzá, ha valakinek lenne "raktáron" megköszönném.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce