Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AKIBA GT8821 SCH

TV - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
276.0 KB
Page
---
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar akiba manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AKIBA GT-8821 GT8821 GT 8821
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
PT90 90 fokos készülék nincs hang (MEGOLDVA)
Sziasztok, a probléma látszólag egyszerű: adott egy 51 centis mono készülék és nincs hang. Az IC lábait tapogatva sem brummog, töksüket a végfok. Amiken eddig túl vagyok: -a végfok IC tápfeszültsége ellenőrizve, 30 Volt OK. -TDA7494 IC cserélve (bontottra). -végfok kicsatoló elko cserélve. -kicsatoló kondi negatív pólusa és test között a 16 Ohm mérhető, (a két db 8 Ohmos hangszóró sorba kötve) ezzel kizárhatjuk a fóliaszakadást, a hangszórók és csatlakozók szakadását, valamint a fejhallgató csatlakozó hibáját. -végfok IC 3. lábán a feszültség a hangerő szabályzásnak megfelelően változik, 0-4 Volt között -némításra a mute lábon megjelenik kb 4 Volt feszültség, ettől eltérő esetben 0 Volt. A TA01 körét (BC547-TDA7494 7. láb) még nem vizsgáltam, szokott ez ilyen hibát okozni? Esetleg hibás IC-t tettem be? Köszi előre is. Tamás
LG 32LS3400 nem indul
Sziasztok! Adott a témában szereplő tv. Előélete nem ismert. A tápban szakadt volt a bizti, valamint zárlatos volt a táp fet. A fet és bizti csere után világít a stand by, meg is van a 3,5V, de bekapcsolás után 3-at villog a stand by led, majd nem világít, kikapcsolás után átvált folyamatos pirosra. Tehát ki-be kapcsolásra reagál, mintha működne rendesen, de a tápon nincs meg a 12v és a 24V, csak a stand by. Mi lehet még a gond? 
China tv chassis MA1
Szép napot mindenkinek.Van egy olyan probléma,hogy egy 36cm-es tvt nemlehet vezérelni távirányitóval,de ráadásnak a gyerekzár is be van kapcsolva.Az impulzus eljut a prociig,de nem reagál rá.Az előlapi gomokra egy osd jelet kijelez,ami a gyerekzár.Probáltam üres eeprommal,amit felprogramoz a processzor,működik a menü és csatornakeresés,de nemtalál programot(valószinű,hogy szervizjébe kell tunertipust állitani).Távra igy sem reagál.A készülék teljes tipusa Meredian tk-3612.Az alaplapon MA1 jelzés van ráfestve.A neten nemsok mindent találtam hozzá.Ez esetben rajz nemsegit.Valakinek valami hozzászólása lenne-e,vagy eeprom tartalom esetleg szervizmenü,de távvezérlő vezérlése nélkül nemvalószinű a belépés.
HR8340 sorkimenő
Sziasztok! Debrecen közelében valakinek elfekvőben nincs-e HR8340 (1372.0007)sorkimenő,akár bontott üzemképes is érdekel. Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce