Üdv mindenkinek. Ts 5355 O/W hiba ( két oldal beszűkülve ) , Tda 8145-ön egy pici kis lyuk , körülötte kimérve minden jó , cl 44 nem éget , kicseréltem tda 4950-re ( ez volt) és jó lett. Azt kérdezném, hogy marathat e benne a tda 4950 és mit kellene még cserélni – át nézni , vagy mitől szokott tönkre menni , mert úgy látom ez az ic volt már cserélve ( a por roll ítélve nem mostanában ) . Valahogy meg vagyok lepődve hogy csak ennyi és kész a tv és nem szeretném a közeli viszont látást a készülékkel , de már megy vagy 3 órája.
Üdv urak!
Ez a gép azt műveli,hogy készenlétje van,kezelőre nem reagál.Egy LG távval el tudtam indítani,de nincs OSD,függőleges fehér pöttyökből álló csíkok vannak a kijelzőjén elszórtan,amik jobbra-balra remegnek egy picit.(A szélein is és középen is pár db)
A kijelzőről lehúzva a maint,sötét képernyő van csíkok nélkül.
Tudtok ebben segíteni,mit kellene csinálnom vele?
Köszönöm szépen!
Sziasztok!
Van valamilyen megoldás ezen hibák javítására? Mintha olvastam volna itt a fórumon, de nem találom. T-con: 320WTC2LV3.7
Köszönöm: Vasmacska
Sziasztok van egy wow plazma tvm ritkán(kb 1 nap egyszer elmegy a kép utána visszajön a tápja bonyolult nem látom a fátol az erdőt köszi elöre is