Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AMSTRAD SRX300

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
682.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar amstrad manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AMSTRAD SRX-300 SRX300 SRX 300
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Thomson 43UC6306X1 képhiba
Szervusztok!
Kép szerinti a megjelenítés. Mi az ami alapos okkal gyanúsítható? A hiba nem azonnali, hosszabb, kb. 1órányi üzem után jelentkezik.
A készülék garanciális, de szeretném tudni mi a véleményetek.
Köszönettel: Bencsik
Grundig cuc5301 osd hiány MEGOLDVA kh hiba okozta az osd hiányt a a stby d673 as dióda
Hali.Szórakozok evvel a csodával már pár napja de nem jutok elöre.Kezdeti hiba az eltéritö horizontális tekercs beégett,cseréltem innentöl nem áll le teljesen készenlétre szóval távval kikapcs a kép hang el is tünik de tovvábra is megy a magas fesz meg a függ eltérités.Amit átnéztem hálózati kapcsoló(cseréltem)tranyókat az összeset analóg müszerel kimértem,elkók kizárva procit cseréltem eppromokat is teletext ict is ez csak azért mert ráadásul osd sincs a text az rendbe.Az lm 317 stab ic kimenö lábát vizsgálva üzem közbe 12v készenlétbe 2v hogy a fenébe tud tovább üzemelni a tv ha nem kapja meg a 12v ot?Szkópom nincs de a hsync,vert syinc ágakat átnéztem de hibát nem találok.Esetleg ha valaki tudna e tanácsot adni hogy merre kutakodjak mert már kifogytam.Üdv
ORION TV-2016W
ÜDV! A készülék tápját javítottam eredetileg."Ötpeerces hibának"indult, az elkók voltak kiszáradva. A TV tökéletesen működik azt leszámítva .hogy a képamplitudó kicsi, még a 16:9-es formátumnak is. Ha rámixelem a TXT-et tökéletes a kép.Valakinek van valami ötlete,vagy legalább a szervízkódot meg tudjátok adni? Szép napot:ÁRpad
Daewoo K20C4N ciripelt vagy újra indult "Megoldva"
Távirányítóval bekapcsolva ciripelt, főkapcsolót ki-be kapcsolva újra-újra indult, utána müködött rendesen egész nap, tegnap igy ment, ma szétszedtem, mert megint ugyanazt csinálta, burkolatot levéve a ciripelés mintha a sortrafó felől jött volna, de a panelt kiszedve mégsem, hanem az STR F6653 IC környékére korlátozódott a hang.Ott kicseréltem a mellette lévő kondenzátort igaz nem ugyanolyanra(50V/30uf), hanem kicsit nagyobbra, mérete is nagyobb, de befért(63V/67uf).Úgy néz ki mostmár müködik.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce