Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ASPES FAGOR LA-1086

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
6.4 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar aspes manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ASPES FAGOR LA-1086 LA1086 LA 1086
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
CANDY RapidÓ simply|FI mosogép ajtózár hiba
Sziasztok!

Problémám van egy kb. 2 hetes CANDY RapidÓ simply|FI mosógép ajtózárral (sajnos a tulaj már szétszedte, így ugrott a garancia). Nem lehetett kinyitni a mosógépajtót, ezért cserélve lett az ajtózár egy újra. De sajnos az új zárral sem nyitható a mosógép. Van valami bukkanója a zárcserének? Vagy az új zár is hibás?

Üdv
Siemens hűtőgép javításról vélemény, szerelőt keresek, Bp XIX.
Sziasztok véleményeteket szeretném kérni, hogy belevágjunk-e szerelővel megnézetésbe vagy felesleges.

Ez egy majdnem 20 éves siemens hűtő-fagyasztó, egy motoros, két ajtós. Az újraindítás után, (rákapcsoltam a gyors fagyasztást) ment pár órát majd megállt, a motor nem indul, világítás van.

Megjegyzem, az utolsó elötti tisztitás után nem éreztük elégségesnek a hűtést, sokáig méregettem és nem volt teljesen szabályos a ki és be kapcsolás,

Volt, hogy 5,7 vagy néha 11 fokig is engedte felmenni és csak akkor kapcsolt be, majd pl 11 fokról lement 6-ra, megállt, fel 7-re és le 3-ig majd folytatta a mozgást 3-5 között.

Aztán, hagytuk, használhatónak ítéltük. (Ugyanezt a mérést megcsináltam másik hűtőnél, ott szépen 1 fokon belül ki be kapcsolgatott pl 6-7 között...)

Ezek alapján mi lehet a probléma azaz mekkora szervízköltségre lehet számítani a leírásom alapján vagy a leggyakoribb hibák esetén?

Típus nincs a hűtőn sajnos, a motort lefotóztam.

Előre is köszönöm a tanácsotokat!
 
zanussi tl 582c mosógép programkapcsoló hibája ( keresése)(megoldva)
Sziasztok:Van a fent nevezett gép amely úgy került hozzám,hogy nem csinál semmit az átvizsgálás után kiderült,hogy a timmer motor tekercse szakadt.Mivel nem volt,másik timmer motorom,csak whirpool awt motorom,hát bele raktam,de ezzel a motorral visszafele forgott volna a progi kapcsoló.Az eredeti motort visszarakva és az awt motor tekercsével már jó fele forgott,de az 5-ös és a 6-os program között mindig megáll,de nem mindig ugyan ott. A progi kapcsolót már egy jó párszor szétszedtem,de nem látok semmi erős kopást.A progi kapcsoló a gépen kívül ,ha a motorra ráteszem a cuflát akkor végig megy(gondolom könnyebb a forgás neki a gomb és a fedőlap nélkül).Amit tapasztaltam még,hogy a motor egy húsz perc működés után igen forró(nem állja a kezem a melegét).Ez ügyben kérem tanácsotokat, vagy megvételre keresnék egy másik működő progi kapcsolót,ha van valakinél elfekvőben.ÜDV:LACI
AWT-2084 centrifugálás közben zakatoló hangot ad
Üdvözletem!

Centrifugálás közben zakatol, recseg ropog időszakosan, de csak centrifugáláskor.
A dobot kézzel jól megtekerem és simán megy.
Mi okozza ezt?

Valamint régóta érces hangot ad centrifugálásnál,szétszedtem a motort és az ékszíj oldali csapágy akadozva megy.
Az volna a kérdésem hogy tudnám a motor tengelyről leszedni az ékszíjtárcsát saját kezűleg?
Ez a csapágy van a motor tengelyén BB1-3032 CA, jó helyette a 6202 ?
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce