Sziasztok!
Azzal hozták be a fenti monitort, hogy rácsos a képtartalom, a service menüben az OD (overdrive) ha OFF-ra állítom, akkor tökéletes lesz a kép, de sajna minden bekapcsoláskor visszaáll ON állásba. A többi menüpontot tudom állítani és meg is tartja. Mi lehet az oka, esetleg flash tartalom?
Kérem, m_stuart ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Lenne ez a monitor. Reagál mindenre, de a kijelzőn csak nagy fehérség van. Az 5V-os kjelző T-Con biztijén csak 3,5V mérek. Érdemes ebbe belebonyolódni?.
Kösz
Sziasztok
olyan gondom van hogy a Téma címében szereplő monitor menügombjának mikró kapcsolója megadta magát / eltört /
ha valaki tudja hogy hol lehet beszerezni , vagy esetleg van valakinek és eladná , azt köszönném
Üdv!
Adott egy Asus notebook, amiben az inverter bemondta az unalmast.
A trafónál érdekes dolgot vettem észre, illetve én még nem találkoztam ilyennel.
A primer kör rendben van, de a szekunder kör nem úgy van bekötve, ahogy az szokott lenni. pontosabban nagyon nincs is bekötve. De inkább beszéljen a kép.
Sárgával jelöltem a primer tekercset, pirossal a szekundert.
Szóval a primer rendben is van. A szekunder egyik vége a rendes helyén van, de a másik vége visszamegy a primer oldalra, és be sincs kötve (el van vágva a láb, ezt úgy jeleztem, hogy ott rövidebb a piros vonal.
Az inverter hibajelensége pedig az, hogy jóval kisebb a cső fényereje a kelleténél, és zizeg a trafó elég rendesen (zizegés, nem amolyan áthúzós hang).
Szerintetek?