Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

AUTO SOUND AS0420

CAR-AUDIO - EPROM
Type: (ZIP)
Size
2.2 KB
Page
---
Category
CAR-AUDIO
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar auto manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    AUTO SOUND AS-0420 AS0420 AS 0420
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant CAR-AUDIO forum topics:
Clarion NX504E Autó fejegység memóriakártya kezelési gond
Hellótok!

Az egyik szomszédom vett egy használt autót, és ebben a tárgybéli - Clarion NX405E - fejegységet.
Kivette az eszközből a rendszer SD kártyát, majd visszatette. Azóta a Check SD felirat jelenik meg az eszközön, és semmi más. Már vásárolt az ebay-en friss szoftver image-et is, de hiába írja át egy másik memóriakártyára, azzal is csak ez az üzenet fogadja.
Úgy néz ki, valamilyen Linux van felírva az SD-re.
Most van egy eddig működő fejegysége, két SD kártyája - egy eredetileg benne lévő, és egy frissen vásárolt szoftverrel felírt - de semmi eredmény.
Én nem értek sem az autó Hi-Fi-hez, sem a Linux rendszerhez.
Van valami ötletetek, hogy mit lehet ilyenkor tenni?
Előre is köszönettel:szuts
Blaupunkt Peugeot T1 autórádió kód Megoldódot
Sziasztok! Blaupunkt PEUGEOT T1 LOW autórádió kódja kellene a szomszédom akut cserélt és nem tudja a rádió kódját. Próbálkozott és már ERROR 2 ír ki a rádió. Gysz: BP8140W1571316 Ha valaki tud segíteni köszönettel vennénk. Üdv Csaba
Hyundai AC110ELEE autórádió bekötését keresem
Sziasztok! Hyundai ix35 autóba való AC110ELEE tipusú rádió bekötését keresem, ha tudja valaki légyszi küldje el. Köszi.
M.N.C. Hurricane V-350 autós erősítő kimeneten egyenfesz mérhető (megoldva)
Sziasztok, Próbálom javítani a címben nevezett erősítőt. Előéletről annyit tudok hogy valami miatt (zárlat talán)ment tönker és az autóban is elégett a kábel. Nem tudták megmondani, hogy ezt az erősítő okozta vagy a mélyláda stb... Egy ellenálás elégett más hibás alkatrészt első körben nem találtam. A kimeneten egyen feszt mérve bekapcsoláskor és kikapcsoláskor is egy pillanatra 3v körüli fesz jelenik meg. Rajzot keresem a Wanted-ban de még nem kaptam. Segítséget a következőkben kérnék: - ha van valkinek ilyen tapasztalata, javítási javaslata - természetesen egy service manual sokat segítene - milyen módon tudom a kimeneteket terhelni/tesztelni hogy a hangfalalt ne tegye tönkre Segítségeteket előre is köszönöm Megoldás: Köszönöm mindenkinek a segítségét. A hibát egy 15V-os zener dióda okozte mely áteresztett. így 6,5V körüli fesz volt rajta csak mérhető. Cseréje után a kimenetek feszültsége stabilan 0. Üdv.: Gyula
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce