Üdv mindenkinek javítanám a fent jelzett vezérlést ,szét égtek a triakok cseréjük után tovább vizsgálódva kiderült hogy zárlatos az D35 dióda ennek az értékének meg adásával ha tudna valaki segíteni a panelról a képet nem én készítettem de beazonosítás céljából felteszem erről a panelról volna szó ,üdv
Üdvözletem!
Tudna valaki segíteni, hogyan tudom beállítani a vízkeménység fokozatát ezen a mosogatógépen?
BEKO DFN1520 a típusa.
Nem találtam hozzá használati útmutatót.
5 program van rajt, öblítő és sóhiány jelző led.
Mosogatás és mosás vége jelző led. (a mostaniakon 4 led van folyamat jelzésnek, ezen csak kettő)
A segítségért előre is köszönet!
Üdv!
Sziasztok.
Elindul, ürít viszont annyi, vizet már nem vesz. Szelep jó, reed cső csere meg volt. 230 nincs kint a szelepen. Elektronikán minden kondi cserélve, forr. hibák javítva. Triak kimérve jó.
Valakinek ötlet esetleg?
Minek van még köze ahhoz, hogy megtörténjen a víz beeresztés?
Köszönöm.
Sziasztok!
Ebben a gépben egy EL6234-es elektronika lakik. Az a gond a mosógéppel hogy a hálózati bekapcsoló gomb megnyomása után az ajtóretesz bezár, szivattyú megy folyamatosan, de a félbe maradt programot nem folytatja, hanem a kijelzőn a start jelzés villog ami elvileg a törlést jelzi. A start gomb nyomva tartása után sem törlődik a program, hanem csak szivattyúz folyamatosan. Hibakódot nem ír ki. Ha valakinek lenne ötlete hogy eme állapotból hogyan lehetne kibillenteni az kérem segítsen. Ez a gép egyébként szerintem megegyezik a Beko 75100-as típussal.
Sajnos szerviz könyvet nem találtam hozzá. Gondoltam rá hogy a szivattyú triak esetleg zárlatos, de ha megnyomom a start gombot akkor egy pillanatra megáll, ezért zárlatot kizárnám.