Tisztelt Kollégák szép napot! A jelzett típusú deck tesz olyat, hogy amint becsukódik a kazetta ajtó, benne a kazettával, állandóan visszacsévél, és nem reagál semmi egyéb funkció gomb megnyomására sem. Rajz híján próbáltam lekövetni, de mindig belekeveredek. Tartok tőle, hogy a proci adta meg magát, de még próbálkoznék, ha lenne valakinek ötlete, ne adj Isten ( de adja! ) rajza! Üdv: István
Üdv mindenkinek.Van egy Sharp CD DP2500-as készülék,amiben kiment az STK402-071-es végfok IC.A kérdésem az,helyettesíthető-e STK402-070-el?Ha nem,akkor honnan lehetne rendelni Németországba?Itt van 070-es rengeteg,de 071-est lehetetlen beszerezni.Előre is köszi a választ.
Sziasztok!
Ebben a rádióban mivel lehet helyettesíteni a végfok icét, ha valaki tudja legyen szíves írni. A gép típusa Pioneer DEH-1500USB, és azt jelzi Audio error.
Üdv mindenkinek.
1 barátom autójába cd-lejátszót és 1 erősítőt kellene beépítenem.
Mind a négy végfokozat használatba volna véve,plussz 1 mélyláda hátul amit az erősítő hajtana meg.
Így terveztem neki összeépíteni és így működött az előző autójában is.
1 új fejegységet vásárolt,amin sajnos nincs Line out kimenet.
Hogyan tudnám megoldani,hogy az erősítőt valamelyik végfokozat vezérelje???
A lejátszó teljesen új,tehát még garanciális,így belülről nem volna célszerű levenni a jelet.
Köszönöm a segítségeteket.