Sziasztok! Van egy fenti kódkártyás autorádióm, amit egyszer csak nem lehet bekapcsolni. Kapcsolási rajzot letöltöttem. Gyanúm szerint a processzor környékén van a hiba. Tápfeszültségek rendben. A reset impulzus megvan, de tovább nem jutottam. Ismeri valaki ezt a típust, tud valaki segíteni? Előre is köszönöm a segítséget.
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, mi okozhat a fenti készülék hibáját? Van, hogy jól működik, van, hogy bekapcs után pattan egyet és elhallgat.
Előre is köszönöm szépen segítségeteket! 
Sziasztok,
Javított már valaki ilyen típusú hangszórót?TDA 7379 végfok van a benne.Ezt cserélnék elsőre benne.Mindkét hangszórója halkan szól
Rajzot nem találtam hozzá.
Köszönöm!
 
Kinlódok ezzel a szutyokkal Blaupunkt Davos RDM169. Végfok csere után baromságokat csinál.Hol megy a végfok hol meg begerjed 130 KHz-en, és qvára melegszik. A hang IC szintén. Az is hol elindul az órajel hol nem, és nagyon melegszik. A tápok jók. A rádió működik, a CD szintén, mindent szabályoz. a kijelző mutatja a hang kivezérlést de nem szól. A végfok nincs letíltva.
Lehet ennek eprom baja?
Kérnék valami ötletet mert én már kifogytam
Kösz István