sziasztok: hoztak egy a képeken látható 3 gombos kulcsot, letörve az elemtartót. Faragtam rá egy másikat a beforrasztott drótdarab helyett
Alul a képen balra van egy tranzisztor, (3W, PNP?) jobbra mellette egy üres tranzisztorpad,
Kérdés, milyen tranzisztor lehetett itt, mert úgy néz ki, mintha az ügyes szerelő leforrasztotta volna
Kösz, ha valaki tudna információt adni
A panel száma 522906726, ha jól látom
Bálint
(Egy egygombos panelen itt 2 tranzisztor van)
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől, hogy foglakozott-e már valaki a BMW-s (E46)telefonkihangosítással?
A problémám az, hogy amikor hívás érkezik , felveszem a multikormányon, és nem hallom a hívó fél hangját, magyarul a telefon kihangosítást, a mikrofon az működik, mert engem hallanak a hívott telefonról! A monitoron a híváskor megjelenik a tel szám, ill. a kis hangszóró jele is (mint kihangosítás). Sok mindent átnéztem már, sajnos nem találom a megoldást.
Előre is köszi
Üdv. Zsolti
Szevasztok
Előre irom nem vagyok autós,csak megpróbálok segiteni,tehát van egy haverem akinek van egy ilyen autója, a régi ventilátorját szédszedtem,annak a forgórészén lévő,szerinem taho mágnes szét volt törve,de az sem forgott,rendelt egy másikat igaz használtat de jót,na most az se megy,csak megmozdul ide oda.
Ez egy több fázisu venti,aminek szerintem van valami vezérlése,mert 3 szál drót megyen rá,2 tő 12 volt de valami hiányzik a harmadikról,esetleg tudtok valami tanácsot adni hol keresgéljek,vagy milyen jel kell hogy rámenjen,gondolom ezzel választja ki a fordulatszámot.
Előre is kösz.
A címben említett ventilátora nem indul. A motor jó, biztik jók a motor 3 sebességes egyik fordulaton sem működik. A klímával azonnal indulni kéne a ventilátornak is. A klíma bekapcsol működik, csak állóhelyzetben nem a ventilátor miatt. Ebben kérnék némi segítséget. Köszönöm a figyelmet!