Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BOSCH WFH206DEE 01

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
3.7 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bosch manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BOSCH WFH-206DEE WFH206DEE 01 WFH 206 DEE
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Bosch Wot24541 mosógép keringtető szivattyúnak mikor kellene program közben működnie???
Kérem, guriga és Guest ne szóljon a topichoz!

Sziasztok!

Lenne egy ilyen gép: .
https://www.google.com/search?newwindow=1&sxsrf=ALeKk02b3m9QcnzgGrquuZQz-uWFtnszWg:1589031575266&source=univ&tbm=isch&q=wot24541&sa=X&ved=2ahUKEwjVjdL086bpAhUmmYsKHSGTByQQsAR6BAgKEAE&biw=1366&bih=657
A keringtetőnek, ami benne van, mikor kellene mennie?
Mert egy kicsit néha elindul a mosás elején, aztán nem nagyon látom, hogy működne.
Pl, Electroluxnál amiben van ilyen, állandóan megy a mosás alatt.

Kösz

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

Bosch sms25ki00e mosogatógép nem fűt
Sziasztok!
Adott egy bosch sms25ki00e típusú mosogatógép, ami olyan hibával került hozzám hogy nem fűt. Megnéztem fűtőszál hiba a kuncsaft annak ellenére hogy 40e volt a fűtőszál kérte a javítást. Cserélve lett minden jó is volt kb 2 hétig, majd jelentkeztek hogy ismét nem fűt, a gépet elhoztam kimertem a futoszalat jó. Viszont indulás után 15 percel kellene fűteni. A hibajelenség a következő : elindul letelik a 15 perc majd (fázis és nullát is szakítja egy egy relé) 3 szor egymás után behuz a relé és nem tartja behuzva a releket. Kiforrasztottam kimertem a releket labortappal megvezereltem úgy is mertem minden ok szurokondik jók. Az egész kabelkoteget atmertem semmi szakadás. Valaki már találkozott ilyen hibával?
BOSCH WAE281Y0 /15FD nem csinál semmit
Üdv mindenkinek ! A címben szereplő mosógéppel szenvedek.A gép nem csinál semmit csak bekapcsoláskor a képen lévő ledek villognak.Nem találok hozzá szervíz könyvet,így nem tudom milyen hibakód lehet.A Bosch-ra jellemző hibakód kiolvasás sem működik.Amikor hozták ,átvizsgálás után a motor szénkeféi teljesen el voltak kopva ,ezeket cseréltem,újra.Az ürítő szivattyú,fűtőszál,ajtózár,szelepek,szintszabályzó átvizsgálva,rendben.A vezérlőelektronikán semmilyen égés,külsérelmi nyom nincs,táp jó. Kérdésem ,kérésem az lenne mit nézzek még át és honnan lehetne service manualt letölteni,esetleg valakinek van-e bármely tapasztalata a géppel kapcsolatban?
BOSCH PKN675DP1D kerámia főzőlap E0531 hiba
Sziasztok!

BOSCH PKN675DP1D kerámia főzőlap áram alá helyezve azonnal E0531 hibat dob.
Boscht felhivtam, de csak annyit mondtak, hogy elektromos bekötés hiba lehetséges.
Sajnos, nem az. 
Fözölapok jók. Nincs benne NTC, tehát az nem lehet roszz.
Vezetékszakadás power panelig ellenőrizve.
Kommunikációs vezeték a touch control és power modul között rendben.
Szemmel és mikroszkóppal látható elszállt alkatrész nincs.
Kondenzátorok rendben.
Védőellenállás rendben.
Bizti, túlfeszvédő nincs.

Ha valaki egy kicsit konkrétabban meg tudná mondani, mit takar az E05-31 hiba, már annak is nagyon örülnék.
Neten hiába keresek.
E0513-at találtam, az is betáp hiba volt.
E05 hiba betáp hiba.

Feltételezem a 31 kicsit tovább specifikálná a hibát, de ezt nem találtam meg.

Mindkét panel horror áron kapható, így nem tudom próbálgatni, hogy egyáltalán melyik a rossz.

Köszönöm a segítséget!!!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce