Sziasztok:van a fent nevezett gép amelynek az a problémája, hogy csak forgatja a meleg gőzt magában.Minden ki van takarítva a levegő tud áramolni amerre kell.Egy darab nedves plédet 3 óra alatt szárít le.A pára nem csapódik ki a hűtőradiátoron, és a hátsó ventilátorhoz(fűtőszál befújás) is eljut a párás levegő és ott is csapódik ki belőle valamennyi (hátsó lemez)aminek nem kellene,mer már az fi-t is leütötte egyszer.A hűtőradiátor elég meleg szerintem,pedig a hideg levegő befújást kapja,lehet ,hogy nagyon felmelegíti a levegőt és ezért nem tud lehűlni annyira,hogy kicsapódjon a pára,bár a ruha nem nagyon melegebb(csak egy kicsit,de ennél a gépnél lehet természetes)mint más gépeknél.Tanácsotokat szeretném kérni ez ügyben.Egyszer már le ált a gép,újra kellett indítani,de azt a 1mikrós táp kondi okozta szerintem mert már 0.7 mikró az értéke(még nem cseréltem),de ez szerintem nem befolyásolja az én problémámat ÜDV:LACI
Szép estét Mindenkinek.
Mi lehet?
Sziasztok!
Bosch SuperSilence mosogatógép E02 hibakódot ír a mosogatás végén. Érdekes, mert úgy veszem észre hogy mindent megcsinál (lapátokat pörgeti, nyomás van, fűt) a gép és csak a mosogatási idő legvégén jelzi az E02-t. Nem tudom mire utalhat a hiba, illetve miért jelzi. A hideg vizes 15-perces öblítő programon nem csinálja.
Pontos típus: https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnbzV0ek1uNXN1WjA/view?usp=sharing
Köszönöm előre is a segítséget.
Üdv.: G.
Üdv. mindenkinek . Fűtő száll szakadást mutat és ez nem ép felhasználó pénztárca barát , mert úgy látom , hogy egybe a keringető motorral kell cserélni (30+munkadíj )
http://zip4.ru/catalog/dlya_krupnoy_bytovoy_tekhniki/dlya_posudomoechnykh_mashin/pompy_nasosy/582/
Még nem adok ár ajánlatott nem szerelem ki a gépből és érdekelne , hogy van e valakinek ezzel javítási tapasztalata , esetleg valami klixon mint a WP bldc motoros fűtőnél , vagy egyáltalán roncsolás mentesen szét lehet szedni ? Netán bontott ?