Sziasztok!
Tudok erről valamit?
https://dishcareaction.com/hu-hu/bosch
Mi gyullad ki? Szokásos relé lába elenged (Köszönjük ROHS) gond, vagy valami más?
Tegnap kérdezték tőlem, de csak erre tippelek..
Üdv!
Ha valaki asztalán fetrengene egy Siemens vezérlő 9 000 105 124 EPG54103 típusú,kérem írja meg az X6 csatlakozó 6.-ik pontjára (panel szélétől a 2.) csatlakozó smd ellenállás értékét(ami test fele van)!Két 10Kohm van közvetlen mellette.
A segítségért előre is köszönet!
Üdv!
Sziasztok!
Van egy Bosch mosogatógépem. Eddig a hungarocell úszó rendetlenkedett, de mostmár az jó. A mostani hiba az, hogy a program kiválasztása után búg így-úgy és kb. 2 perc után leáll E-24-es hibakóddal, ami azt jelenti, hogy hiba a szennyvíz csőben. Ott biztos nincs tömődés, mert a következő trükkelel szoktam tudni indítani:
1. Kiválasztom a programot
2. Elindítom
3. Bekapcsolom a gyerekzárat-Bár ez a lépés nem biztos, hogy kell.
4. A Ki/Be kapcsolóval kb. mikor ki szokta írni a hibakódot kikapcsolom a gépet
5. Majd ismét visszakapcsolom, és elindul a masina, ill. végigmegy a program
Nagyon kitisztítottam már.
Egyébként az jó, hogy program végén a labirintusrendszer fullra tele van vízzel ?
Szerintetek mi a hiba ?
Tisztelt Kollégák!
Öcséméknek van ez a fent nevezett négylapos kerámia lap. Bekapcsoláskor az egyik lap azonnal felfűt maximális teljesítményen, anélkül, hogy bármit elindítanának. Természetesen valami szabályzás van, mert egy idő után kikapcsol majd újra indul. Még nem javítottam ilyen készüléket. Kérem azok segítségét, akik már ettek ilyet vagy netán van valami dokumentációjuk segítsenek. Interneten nemigen találtam érdemi információt ezzel a készülékkel kapcsolatban.
Köszönettel:
László