Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

BOSCH WOH8210

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (DOC)
Size
1.7 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar bosch manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    BOSCH WOH-8210 WOH8210 WOH 8210
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Bosch HMIDA22130 indukciós főzőlap 2 zónája nem indul, hibakódot ad
Sziasztok! Ez nem az én napom. Adott egy Bosch HMIDA 22130 főzőlap (más néven PIE645Q01E, ami 4 zónás lap. 2 teljesen független elektronika hajt 2-2 zónát a szokott módon. A jobb oldali két zóna azonosan viselkedik, rossz. A jelenség, hogy bekapcsolva a lapot, minden rendben látszik, kezelőn ki lehet választani a jobb oldali lapokat. Ha teszek rá edényt, és indítom, a jobb oldalihoz tartozó relé kattan, de a lap nem indul, hanem a zóna kijelzője egy fordított 9-es számot ad. (függőlegesen fordított, vagyis a szára jobbra néz..) Nem jövök rá az okára. Az elektronikán az összes kondi kimérve (MKT) és az összes elektrolit cserélve. A tápfeszét egy LNK304 adja, kicseréltem, hátha nem tűri a hirtelen terhelést. Az IGBT-k jók, az összes teljesítmény ellenállás is. Relék kicserélve, de mérve is jók. Áramváltók nem szakadtak. Még csak utalást sem lelek sehol, hogy mi lehet ez a fordított 9-es. Ha edény nincs rajta, a jó oldalon nem ad ilyen hibát. Vagyis a jó oldalon ezt a kódot nem tudom előcsalni a szerkezetből. Nem az edényre panaszkodik. Van itt egy lista, mikben van ilyen. Jó sok gépben. http://botrade.si/en/electric-and-induction-hobs/222-pc-board-ceramic-plate-bosch-siemens-gaggenau-balay.html Látott már valaki ilyen hibát? Köszönöm!
Bosch SMS40D02EU13 hideg vízzel mosogat
Üdv. mindenkinek . Fűtő száll szakadást mutat és ez nem ép felhasználó pénztárca barát , mert úgy látom , hogy egybe a keringető motorral kell cserélni (30+munkadíj ) http://zip4.ru/catalog/dlya_krupnoy_bytovoy_tekhniki/dlya_posudomoechnykh_mashin/pompy_nasosy/582/ Még nem adok ár ajánlatott nem szerelem ki a gépből és érdekelne , hogy van e valakinek ezzel javítási tapasztalata , esetleg valami klixon mint a WP bldc motoros fűtőnél , vagy egyáltalán roncsolás mentesen szét lehet szedni ? Netán bontott ?
Bosch SRS53MO2EU/28 mosogatógépbe főmotor szívattyúba szimering beszerezhető e?
Üdv! Bosch SRS53MO2EU/28 mosogatógépbe főmotor szívattyúba szimering beszerezhető e? Javításra került hozzám. A motor beállt,szimering ki van kopva,ezen oldali csapágy beszorult. Elvileg,ha sikerülne csere darabot keríteni azzal meg is oldódna,csapágy csere után a probléma. Kérdés,vajon forgalmazzák e valahol? Sajnos rajzom nincsen hogy megnézhessem a cikkszámát. Vagy csak komplett szívattyú jöhetne számításba? Valaki kűzdött e már ezzel a hibával? Az a gond igazából másik szívattyút sem lehet belebarkácsolni,mert kicsi a hely,és kötött a csövezés. Lehet ez is megy a halálsorra,mert új mocit már nem igazán kívánnak bele venni.. Új gép állja a helyét ha nem javítható,elfogadható árszínten.. Ahogy nézegettem a régi energo szívattyú cserélhető szimeringje éppen jó lenne ha,ennek a helyére valahogy sikerülne esztergállt közdarabbal bebűvészkedni.
bosch silence mosogatószer "újratöltve"
a tisztelt Tanyatagok szíves elnézését kérem mielőtt belevágnák a témába amiatt, hogy nem is tudom, hogy az alábbi tapasztalatom melyik témakörbe tartozna:ide, borozó, sarki kocsma vagy egyébb, de ha, az ebben illetékes, nem találja megfelelőnek a csoprtosítást majd törli, vagy áthelyezi. ugyanis, nemrég még azzal fárasztottam a kedves auditóriumot, hogy a fent említett mosogatógép nem hajlandó kimosni a mosogatószert a tárból és, hogy ne ismételjem magamat, megoldódott a baj, a gép vidáman végezte a rábízott munkát, a vékonyfalú pohár szilánkját már el is felejtettük, no hard feelings, megint a családi harmónia uralta otthonunkat. tegnapelőttig. most már, a házasságban tapasztaltabb Tanyatagok, sejtik, hogy baj van a láthatáron. a kedves párom, miután két lábbal rúgta be műhelyem ajtaját tudatta velem, hogy a gép megint nem mossa ki a mosogatószert és, hogy ......, a már említett tapasztalt kolegák ismerik a további szöveget. őszintén nekem is kinyillott a bicska a zsebemben, mivel nem maradt más hátra, előröl kezdtem mindent, szűrö kimosása, karok üregvizsgálata majd a gépet megindítva, nyilt ajtóval, konstatáltam, hogy minden ok. a víznyomás jó, a karok forognak, semmi szenny a rendszerben. végűl elővettem magát a mosogatószert. betöltöttem, megindítottam a gépet, majd a mikor kinyíllott a tár ajtaja, pár percre rá leállítom a gépet, van mit látnom, a mosogatószer onen vigyorog vissza ahová öntöttem. megkötött mint a gipsz. arra a kérdésre, hogy hol van a megszokott, évek óta jól bevált mosogatószer a párom azt válaszolta, elfogyott, most másmilyent vettem próbára, aro-t! futva vásároltam egy, már megszokott jól beváltat, újraindítottam a szerkezetet. az eredmény: minden ok, patyolat tiszta edények. a próbára vásárolt mosogatószerből meg kertitörpéket csinálunk. kellemes jó napot kívánok mindenkinek
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce