Sziasztok
Miutan az elozo mosogepemben a dobcsillag
megadta magat potolnom kell.
Tekintve, hogy most mas kiadasaim vannak, nem akartam tul sokat szanni ra.Vettem egy ket evnel fiatalabb Candy mosogepet hibasan, azzal, hogy elektronikai hibaja van, megoldom, stb.
Hazavittem, atneztem, kifogastalan allapotban van. Elinditottam egy gyors 19 perces mosast. Eresztett vizet, forgatta, centrigugalt, latszolag mindent jol.
Elinditottam egy 40 fokos pammut mosast, ami kicsivel tobb mint 3 ora.
Az utolso feloraban elkezdett furcsan viselkedni. Rengeteg vizet engedett a dobba, kb az ajto feleig fel volt toltve a gep.
Utana meg valamiket megprobalt csinalni, majd vegul E08 hibaval megadta magat.
Amennyire en latom, az E08 lehet:
- Tachometer hiba.
- Kontakthiba a tachometer aramkoreben
- Motorhiba
- Szenkefek
Az erdekes az, hogy miutan feladta a harcot, kikapcsoltam, majd visszakapcsoltam csak urites es centrifuga programmal. Hibatlanul vegigcsinalta.
Nem hallottam olyant, hogy hirtelen felturazodott volna a motor, majd visszaejtse a sebesseget, pedig igy szokott megnyilvanulni ha ez az aramkor hibas.
Es miert engedett annyi vizet?
Kerlek szepen, ha valakinek van ezzel tapasztalata, irja meg.
En ezeket az emlitett dolgokat atnezem, de lehet mas oka is lehet a hibanak.
Elore is koszonom, minden jot,
Janos
Sziasztok!A fent nevezett ipari csoda elindításában kérném a segítségeteket! Bekapcsolás után csak a készenlét villog,nem indítható.Programot töröltem,vezérlőpanelt átnéztem de semmi siker.Érzésem szerint valami letilt.Tovább meg nem tudtam szétszedni.Hogy kell?Valaki látott már/javított/szedett szét ilyet???
Köszi!
Tisztelt Mesterek !
Újfent segítségre lenn szükségem.
A fenti mosogató gép a lányomé és szeretné, ha még üzemelne egy darabig. eddig semmi baj nem volt vele 10 évig,de most mosogatásnál egy idő után leáll és E6 (64?) hibakódot jelez.
A kódban nem biztos!
Az ajtó alatti szigetelő gumi sérült. A ház belső oldalán lévő tömítés alul lóg a levegőben.( amit nem fog a takaró lemez). Kérdés hogy eredetileg ragasztva volt-e a ház oldalfelületére ?
Az egyértelmű, hogy a víztálcában álló víz miatt tilt le a masina. Az ajtó tömítésen kívül kerülhet-e víz a tálcába? Nem ismerem a mosogató gépeket, de a családi segítség .....
Várok minden építő jellegű segítséget!
Megköszönve figyelmeteket,
szép napot kívánok:
Tamás
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
A moderátor beírását ne töröld ki, mert nem vezet jóra!
Kérem city217, kozakg, Ted Helyre, KézdyA ne szóljon a topichoz! Hi! Tudnátok segíteni? Ez mi lehet? Az SM-ben nem találtam semmit az error kódokról. Köszi