Üdvözlöm a Tanyásokat!
A fent említett mosógép centrifugázásnál nagyon erős fém hangot ad,mint amikor fém a fémen fut.Minél nagyobb a fordulat annál iszonyúbb hangot ad.1200 fordulatig tud felpörögni.Elképzelhető,hogy csapágy hibája van? Könnyen cserélhető a csapágy? Mivel én távol tartom magam a mosástól,arra emlékszem,hogy korábban a centrifugázáskor csak inverter szerű halk sivító hangot adott,most meg olyan mint egy harckocsi.
A javítással kapcsolatban várom a segítségeteket.
Üdvözlettel Pistili
Tisztelt Uraim!
Van egy ilyen szerkezet itthon már vagy 5 éve, és valami meggondolta magát benne. Program végig megy de nem hajlandó felmelegíteni a vizet. Fűtőbetét ok, vezérlőpanelen tápok rendben /5V 12 V/, szűrő kondik is, relét kiforrasztva próbáltam kapcsol, de mintha nem kapna vezérlést. Tovább nem kutakodtam mert valami parketta lakk keménységű lakkal leöntötték a proc. környezetét. Van-e valami javaslatotok merre kutakodjak? Aztán a mosogató szivattyú is egyszer indult, aztán nem,azt kitisztítottam azóta indul mindig, de mintha kicsit nagyobb lenne a hangja. Szóval kb ennyi röviden. Vagy ezeknek ennyi az élettartamuk?
üdv: glass
Sziasztok.
Látszólag működik, csak nem melegít (nocsak!)
Biztik jók, panel megütögetésére aztán elindult, aztán nem stb. Találkoztatok már ilyen hibával? Relé, vagy mikrokapcsoló lehet a gond? Esetleg maga a sugárzó? Egyszer melegedett, aztán csak langyosan, mint kellene, ha üzemel. Test felé szakadást, két kimenet között rövidzárt mértem. Az 5 kv-nál nem szívesen tapizok. Van valami ötletetek?
Mindenkinek minden jót (MMJ).
Sziasztok!
Szenvedek egy Candy elöltöltős masinával, C 105 TXT.
Elindul minden program, majd, kb. 5 perc után „Error 5” hibával megáll!
Nincs valakinek valami tapasztalata erről a szörnyetegről? Sajnos a Tanyán nem olvasható a pdf. Állomány. Maga az elektronika rendbe lévőnek látszik, táp kondi jó, motor, jó, NTK. Jó, szivattyú jó, mágnes szelepek ellenőrizve, ajtókapcsoló szintén jó, fűtőbetét nem zárlatos, cserélve (próbadarabbal, újra)
Kód táblázat kellene, ha van valakinek, hogy merre keresgéljek tovább.
Köszönöm előre is
Doki